Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 27 сесії Глобинської районної ради 6 скликання від 16.10.2014 року

 1. Про затвердження районної Програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2014-2016 роки. (рішення, Програма)
 2. Про виконання Програми розвитку архівної справи Глобинського району на 2013-2014 роки. (рішення)
 3. Про затвердження Програми розвитку архівної справи Глобинського району на 2015-2016 роки. (рішення, Програма, додаток)
 4. Про внесення змін та доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)
 5. Про внесення змін до Програми розвитку малого підприємництва у Глобинському районі на 2013-2014 роки. (рішення, додаток)
 6. Про внесення змін до районної Програми підготовки молоді до військової служби і її призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України на 2011-2015 роки». (рішення, додаток 1, додаток 2)
 7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року. (рішення, звіт доходи, звіт видатки)
 8. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2014 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 3.1, додаток 4, додаток 5, додаток 6)
 9. Про затвердження змін до показників районного бюджету, внесених згідно розпоряджень голови районної державної адміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 3.1, додаток 4, додаток 5, додаток 6, додаток 7)
 10. Про виконання районної Комплексної програми паспортизації об'єктів культурної спадщини на 2011-2014 роки. (рішення)
 11. Про виконання районної Програми розвитку книговидавничої справи у Глобинському районі на 2011-2014 роки. (рішення)
 12. Про реорганізацію Обізнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення)
 13. Про створення Петрівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення)
 14. Про затвердження розпоряджень голови районної ради. (рішення)
 15. Про клопотання щодо передачі легкового автомобіля ВАЗ 21213 до спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Глобинського району. (рішення)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 4,6500 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 0,8263 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3 (загальною площею - 11,9774 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 4 (загальною площею - 16,0029 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 5 (загальною площею – 13,4600 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 6 (загальною площею – 20,9000 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 7 (загальною площею – 4,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 8 (загальною площею – 29,8120 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 9 (загальною площею – 14,1000 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 10 (загальною площею – 29,3406 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 11 (загальною площею – 9,7080 га), наданої на умовах оренди гр. Солянику Миколі Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 33,9600 га), наданої на умовах оренди КФГ «Славутич» (керівник - Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 25,1477 га), наданої на умовах оренди КФГ «Славутич» (керівник - Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 6,0000 га), наданої на умовах оренди КФГ «Славутич» (керівник - Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 25,0000 га), наданої на умовах оренди КФГ «Славутич» (керівник - Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 16,9700 га), наданої на умовах оренди КФГ «Славутич» (керівник - Ануфрієв Микола Миколайович) для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 8,3722 га), наданої на умовах оренди гр. Клочку Сергію Васильовичу для ведення фермерського господарства на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 12,3590 га), наданої на умовах оренди гр. Клочку Сергію Васильовичу для ведення фермерського господарства на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3 (загальною площею - 64,4076 га), наданої на умовах оренди гр. Клочку Сергію Васильовичу для ведення фермерського господарства на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 50,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Ніколенку Олександру Станіславовичу для ведення фермерського господарства на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 1,5564 га), наданої в оренду приватному сільськогосподарському підприємству з орендними відносинами «Колос» (керівник - Крюк Віктор Кузьмич) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір) за межами населеного пункту на території Опришківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 2,7360 га), наданої в оренду приватному сільськогосподарському підприємству з орендними відносинами «Колос» (керівник - Крюк Віктор Кузьмич) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарський двір) за межами населеного пункту на території Опришківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 50,7000 га), наданої на умовах оренди гр. Хвостенку Юрію Петровичу для сінокосіння і випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 5,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Деляновській Тетяні Володимирівні для сінокосіння і випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)

Структура району