Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 28 сесії Глобинської районної ради 6 скликання від 18.12.2014 року

 1. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району на 2015 рік. (рішення, Програма)
 2. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2014 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 3.1, додаток 4, додаток 5, додаток 6)
 3. Про затвердження змін до показників районного бюджету, внесених згідно розпоряджень голови районної державної адміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 3.1, додаток 4, додаток 5, додаток 6)
 4. Про розподіл додаткової дотації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 3.1, додаток 4)
 5. Про внесення змін до складу Президії Глобинської районної ради 6 скликання. (рішення)
 6. Про керівників установ комунальної власності району. (рішення)
 7. Про списання майна комунальної власності району. (рішення)
 8. Про затвердження Положення про Трудовий архів Глобинського району у новій редакції. (рішення, додаток)
 9. Про виконання Програми професійної орієнтації учнівської молоді Глобинського району на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей у 2011-2014 роках. (рішення, інформація)
 10. Про виконання Програми інформатизації Глобинського району на 2012-2014 роки. (рішення, інформація)
 11. Про виконання Програми подолання дитячої бездоглядності на 2011-2014 роки. (рішення, інформація)
 12. Про виконання Програми розвитку малого підприємництва у Глобинському районі на 2013-2014 роки. (рішення, інформація)
 13. Про виконання районної Програми розвитку культури на 2011-2014 роки.(рішення, інформація)
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 5,5549 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 14,5570 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3 (загальною площею - 0,7602 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 4 (загальною площею - 1,9877 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 5 (загальною площею - 5,4001 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 6 (загальною площею - 4,8011 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 7 (загальною площею - 4,0005 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 8 (загальною площею - 10,5019 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 9 (загальною площею - 1,7901 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 10 (загальною площею - 32,4026 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 11 (загальною площею - 28,4162 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 12 (загальною площею -  10,5953 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 13 (загальною площею - 13,4782 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 14 (загальною площею - 14,2953 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 15 (загальною площею - 5,9934 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 16 (загальною площею - 3,9031 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 17 (загальною площею - 4,3130 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 18 (загальною площею - 3,6153 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 19 (загальною площею - 4,9839 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 20 (загальною площею - 13,7192 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 21 (загальною площею - 2,1888 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 22 (загальною площею - 6,0951 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 23 (загальною площею - 2,4716 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 24 (загальною площею - 6,4056 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 25 (загальною площею - 3,1195 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 26 (загальною площею – 9,4027 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 27 (загальною площею - 3,5511 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 28 (загальною площею - 42,2060 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 29 (загальною площею - 14,7526 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 43. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 30 (загальною площею - 12,4478 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 44. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 31 (загальною площею - 9,9597 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 45. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 32 (загальною площею - 3,2051 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 46. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 11,5230 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 47. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 4,6660 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 48. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3 (загальною площею - 10,0731 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 49. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 4 (загальною площею - 32,2368 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 50. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 5 (загальною площею - 7,4032 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 51. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 6 (загальною площею - 38,6633 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 52. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 7 (загальною площею - 1,1016 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 53. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 8 (загальною площею - 32,3006 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 54. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 9 (загальною площею - 6,1974 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 55. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 10 (загальною площею - 7,0038 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 56. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 11 (загальною площею - 9,1025 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 57. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 12 (загальною площею - 12,8102 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 58. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 13 (загальною площею - 29,6193 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 59. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 14 (загальною площею - 27,8958 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 60. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 13,0500 га), наданої на умовах оренди гр. Кузьмінському Олександру Васильовичу для сінокосіння та випасання худоби на території Петрівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 61. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 21,1300 га), наданої на умовах оренди гр. Кузьмінському Олександру Васильовичу для сінокосіння та випасання худоби на території Петрівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 62. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3 (загальною площею - 8,7800 га), наданої на умовах оренди гр. Кузьмінському Олександру Васильовичу для сінокосіння та випасання худоби на території Петрівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 63. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 4 (загальною площею - 17,9600 га), наданої на умовах оренди гр. Кузьмінському Олександру Васильовичу для сінокосіння та випасання худоби на території Петрівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 64. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 18,9430 га), наданої на умовах оренди гр. Пивовар Наталії Миколаївні для ведення фермерського господарства на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 65. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 25,4053 га), наданої на умовах оренди гр. Пивовар Наталії Миколаївні для ведення фермерського господарства на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 66. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 4,4662 га), наданої на умовах оренди гр. Писанці Олегу Івановичу для ведення фермерського господарства на території Борисівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 67. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 6,0038 га), наданої на умовах оренди гр. Писанці Олегу Івановичу для ведення фермерського господарства на території Борисівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 68. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3 (загальною площею - 2,5701 га), наданої на умовах оренди гр. Писанці Олегу Івановичу для ведення фермерського господарства на території Борисівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 69. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 37,4000 га), наданої на умовах оренди гр. Писанці Олегу Івановичу для ведення фермерського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 70. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 33,9846 га), наданої на умовах оренди гр. Писанці Олегу Івановичу для ведення фермерського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 71. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 3 (загальною площею - 62,7000 га), наданої на умовах оренди гр. Писанці Олегу Івановичу для ведення фермерського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 72. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 35,5609 га), наданої на умовах оренди гр. Писанці Олегу Івановичу для ведення фермерського господарства на території Бабичівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 73. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 27,3215 га), наданої на умовах оренди гр. Писанці Олегу Івановичу для ведення фермерського господарства на території Бабичівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 74. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 1 (загальною площею - 28,9978 га), наданої на умовах оренди гр. Торяник Людмилі Євгеніївні для ведення фермерського господарства на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 75. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки № 2 (загальною площею - 11,9422 га), наданої на умовах оренди гр. Торяник Людмилі Євгеніївні для ведення фермерського господарства на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 76. Про відключення електроенергії на території району. (рішення, Звернення)Структура району