Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 32 сесії Глобинської районної ради 6 скликання від 21.07.2015 року

1.  Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району за І півріччя 2015 року. (рішення, інформація)

2.  Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Глобинського району за І півріччя 2015 року. (рішення, інформація)

3.  Про заяву Глобинської районної ради щодо підтримки Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором. (рішення, додаток)

4.  Про затвердження Програми забезпечення здійснення Глобинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2015 рік. (рішення, Програма)

5.  Про внесення змін та доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)

6.  Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки». (рішення, додаток)

7.  Про внесення доповнень до районної Програми соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні у Глобинському районі на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)

8.  Про внесення змін до районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011-2015 роки. (рішення, додаток)

9.  Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2015 роки. (рішення, додаток)

10.  Про внесення змін до районної Програми розвитку малого підприємництва у Глобинському районі на 2015-2017 роки. (рішення, додаток)

11.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2015 року. (рішення, додаток 1, додаток 2, пояснююча)

12.  Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2015 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснююча)

13.  Про затвердження змін до показників районного бюджету, внесених згідно розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, пояснююча)

14.  Про реорганізацію Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів Глобинської районної ради в Петрівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради. (рішення)

15.  Про внесення змін до установчих документів Обізнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради. (рішення)

16.  Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району. (рішення)

17.  Про приймання-передачу майна. (рішення)

18.  Про створення комісії для обстеження об'єкта незавершеного будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу, яке знаходиться на балансі Глобинської РК ДЮСШ в м.Глобине, вул.Садова, 95-а. (рішення)

19.  Про погодження Глобинській районній державній адміністрації запровадження у Глобинській центральній районній лікарні використання альтернативних видів палива. (рішення)


Структура району