Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 7 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 23.06.2016 року

 1. Про заміщення депутата районної ради. (рішення)
 2. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району. (рішення)
 3. Про результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району за 5 місяців 2016 року. (рішення, інформація)
 4. Про стан законності, боротьби із злочинністю та забезпечення публічної безпеки і порядку на території Глобинського району. (рішення, інформація)
 5. Про стан вулично-шляхової мережі району. (рішення, інформація)
 6. Про затвердження Програми інформатизації виконавчої влади Глобинського району на 2016-2018 роки. (рішення, Програма)
 7. Про затвердження районної цільової соціальної Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2016-2020 роки. (рішення, Програма)
 8. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки. (рішення, додаток)
 9. Про внесення змін та доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)
 10. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки. (рішення, додаток)
 11. Про внесення змін до Програми сприяння функціонуванню сектору державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації на 2016-2018 роки. (рішення, додаток)
 12. Про внесення змін до Програми здійснення Глобинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік. (рішення, додаток)
 13. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2016 рік, внесених згідно розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, пояснююча)
 14. Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету. (рішення, додаток)
 15. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2016 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, пояснююча)
 16. Про перейменування Фрунзівської сільської ради. (рішення)
 17. Про затвердження розпорядження голови районної ради. (рішення)
 18. Про затвердження в новій редакції Статуту Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення, Статут)
 19. Про затвердження в новій редакції Статуту Петрівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І- ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення, Статут)
 20. Про створення Заможненського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І- ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення)
 21. Про створення Глобинського районного Центру дитячої та юнацької творчості Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення)
 22. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі”. (рішення)
 23. Про клопотання щодо безоплатної передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області вивільнених виробничих приміщень ЦРА № 109 філії ПОКП «Полтавафарм». (рішення)

Звернення депутатів Глобинської районної ради 7 скликання, прийняте на 7 сесії від 23.06.2016 року.

РЕЗУЛЬТАТИ  ГОЛОСУВАННЯ ЗАСІДАННЯ 7 СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 23.06.2016 РОКУ.

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 7 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ.


Структура району