Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 9 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 12.10.2016 року

 1. Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона» на 2016-2017 роки у новій редакції. (рішення, Програма)
 2. Про внесення змін до районної Програми антитерористичних заходів на 2016 рік. (рішення, Програма)
 3. Про внесення змін та доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)
 4. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки. (рішення, додаток)
 5. Про внесення змін до районної Програми відзначення пам'ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2013-2017 роки. (рішення, додаток)
 6. Про затвердження Програми розвитку архівної справи в Глобинському районі на 2017-2018 роки. (рішення, Програма)
 7. Про затвердження Положення про Трудовий архів Глобинського району у новій редакції. (рішення, Положення)
 8. Про затвердження Програми забезпечення здійснення Глобинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік в новій редакції. (рішення, Програма)
 9. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. (рішення, звіт доходи, звіт видатки, пояснююча)
 10. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2016 рік, внесених згідно розпоряджень голови районної державної адміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, пояснююча)
 11. Про внесення змін до граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету. (рішення, додаток)
 12. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2016 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6,  пояснююча)
 13. Про затвердження Положення про Градизьку місцеву пожежну охорону в новій редакції. (рішення, Положення)
 14. Про підготовку бюджетних закладів району до осінньо-зимового періоду. (рішення, інформація)
 15. Про підсумки оздоровлення дітей та підлітків району влітку 2016 року. (рішення, інформація)
 16. Про затвердження розпоряджень голови районної ради. (рішення)
 17. Про внесення змін до складу комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих. (рішення)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 32,7007 га), наданої на умовах оренди С(Ф)Г «Ілона» (керівник – Кузьмич Ольга Анатоліївна) для ведення фермерського господарства на території Петрівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 17,3000 га), наданої на умовах оренди С(Ф)Г «Ілона» (керівник – Кузьмич Ольга Анатоліївна) для ведення фермерського господарства на території Петрівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 20. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району. (рішення)
 21. Про списання основних засобів. (рішення)
 22. Про затвердження незалежної оцінки майна. (рішення)
 23. Про оптимізацію ліжкового фонду Глобинської ЦРЛ. (рішення, інформація)
 24. Про Звернення депутатів Глобинської районної ради до Прем'єр-міністра України, Полтавської обласної державної адміністрації, депутатів Полтавської обласної ради 7 скликання, Служби автомобільних доріг у Полтавській області, ДП «Полтавський облавтодор» щодо незадовільного стану автомобільних доріг загального користування. (рішення, Звернення)

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗАСІДАННЯ 9 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 12.10.2016 РОКУ

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 9 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Структура району