Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 6 сесії 6 скликання

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2011 року.
 2. Про затвердження районної Комплексної програми паспортизації об’єктів культурної спадщини на 2011-2014 роки.
 3. Про затвердження  Програми розвитку культури на 2011-2014 роки.
 4. Про затвердження районної Комплексної програми розвитку освітньої галузі Глобинського району на 2011-2015 роки.
 5. Про затвердження районної комплексної  Програми профілактики  правопорушень на 2011-2015 роки.
 6. Про затвердження районної Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофи на 2011 рік.
 7. Про внесення змін до районної Програми зайнятості населення на 2010-2011 роки.
 8. Про внесення змін до районної Програми охорони навколишнього природного середовища Глобинського району на період 2007-2011 років.
 9. Про підсумки виконання Програми створення сприятливих умов для стабілізації та розвитку тваринництва на 2006-2010 рр. та перспективи розвитку галузі.
 10. Про хід виконання районної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Глобинському районі на 2006-2011 роки.
 11. Про  хід підготовки до відпочинку і оздоровлення дітей, підлітків та молоді влітку 2011 року.
 12. Про хід виконання районної Програми розвитку сімейних форм влаштування дітей у Глобинському районі «Твоя сім’я – моя надія» на 2007-2011 роки.
 13. Про хід виконання районної Програми соціального захисту інвалідів, розвитку системи реабілітації та трудової зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями, психічними захворюваннями та розумовою відсталістю на період 2008-2011 роки.
 14. Про помічника-консультанта депутата Глобинської районної ради 6 скликання.
 15. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради.
 16. Про  внесення змін до складу Президії районної ради.
 17. Про скасування  рішень Глобинської районної ради.
 18. Про затвердження середньої вартості  норми харчування однієї дитини в день в дитячих дошкільних закладах  району на 2011 рік.
 19. Про затвердження Тимчасового положення про порядок проведення земельних торгів на території Глобинського району.
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду С(Ф)Г «Астра» (голова – Горобець Іван Миколайович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області.
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в користування ТОВ НВП «Глобинський свинокомплекс» (керівник – Старобор Василь Васильович)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Обознівської сільської ради Глобинського району Полтавської області.
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої гр. Трові Сергію Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Градизької селищної ради Глобинського району Полтавської області.
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  наданої С(Ф)Г «Веселка» (керівник – Литвиненко Михайло Григорович) для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Манжеліївської сільської ради Глобинського району Полтавської області.
 24. Про продовження дії трудових контрактів.
 25. Про приймання-передачу майна (Борисівська ЗОШ І-ІІ ст.).

Структура району