Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 2 сесії 6 скликання

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2010 року.(Тексти: рішення).
 2. Про використання коштів резервного фонду районного бюджету.(Тексти: рішення).
 3. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради.(Тексти: рішення).
 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2010 рік.(Тексти: рішення).
 5. Про Програму розвитку малого підприємництва у Глобинському районі на 2011-2012 роки.(Тексти: рішення).
 6. Про внесення змін до Програми організаційного забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району на 2010-2012 роки.(Тексти: рішення).
 7. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинського району на 2010-2014 роки.(Тексти: рішення).
 8. Про Регламент  Глобинської районної ради.(Тексти: рішення, додаток 1).
 9. Про Президію Глобинської районної ради.(Тексти: рішення, додаток 1).
 10. Про Положення про постійні комісії Глобинської районної ради.(Тексти: рішення, додаток 1).
 11. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.(Тексти: рішення).
 12. Про встановлення надбавки до посадового окладу, виплати допомоги та премій голові районної ради.(Тексти: рішення).
 13. Про внесення змін до складу комісії  районної ради з питань поновлення  прав реабілітованих.(Тексти: рішення).
 14. Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності на території району.(Тексти: рішення).
 15. Про пооб’єктний перелік робіт з охорони земель, витрати по яких підлягають компенсації за рахунок коштів районного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.(Тексти: рішення).
 16. Про  затвердження технічної документації з нормативної   грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду  С(Ф)Г «Астрагал» (керівник – Магда Олександр Іванович)  для рибогосподарських потреб   на території Манжеліївської   сільської ради  Глобинського району   Полтавської області.(Тексти: рішення).
 17. Про  затвердження технічної документації з нормативної   грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського   призначення, що передається в оренду гр. Бойчич Івану   Івановичу  на території Погребівської  сільської ради.(Тексти: рішення).
 18. Про  затвердження технічної документації з нормативної   грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського  призначення, що передаються в оренду гр. Криворучку  Володимиру  Миколайовичу  на території Погребівської  сільської ради.(Тексти: рішення).
 19. Про  затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського  призначення, що передається в оренду гр. Мигаль Наталії  Володимирівні  на території Погребівської  сільської ради.(Тексти: рішення).
 20. Про  затвердження технічної документації з нормативної   грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського  призначення, що передається в оренду гр. Шутьку Володимиру  Миколайовичу  на території Погребівської  сільської ради.(Тексти: рішення).
 21. Про  затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду  СГКП «Горби»  (керівник – Царьков Андрій Леонідович) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  на території Горбівської сільської  ради  Глобинського району   Полтавської області.(Тексти: рішення).
 22. Про  затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки, наданої  у приватну власність гр. Пальчуну Петру Олексійовичу  для ведення селянського (фермерського) господарства  на території Глобинської міської ради  Глобинського району   Полтавської області.(Тексти: рішення).
 23. Про  затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки, наданої  в  оренду гр. Замикулі Нелі Олексіївні для ведення фермерського господарства на  території Пустовійтівської  сільської ради Глобинського району   Полтавської області.(Тексти: рішення).
 24. Про  затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки, наданої  в  оренду гр. Скрипці Валерію Леонідовичу для ведення фермерського господарства на  території Пустовійтівської  сільської ради  Глобинського району   Полтавської області.(Тексти: рішення).
 25. Про  затвердження технічної документації з нормативної   грошової оцінки земельної ділянки, наданої  в  оренду гр. Савченку Олександру Івановичу  для ведення фермерського господарства на  території Пустовійтівської  сільської ради Глобинського району   Полтавської області.(Тексти: рішення).
 26. Про затвердження незалежної оцінки майна.(Тексти: рішення).
 27. Про надання згоди на списання основного засобу  з балансу  Глобинської районної ради.(Тексти: рішення).
 28. Про надання  згоди на списання основних засобів  з балансу редакції Глобинської інформаційної   громадсько-політичної газети «Зоря Придніпров’я».(Тексти: рішення).
 29. Про призначення керівників установ  та організацій комунальної власності району.(Тексти: рішення).


Структура району