Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 12 cесії районної ради 6 скликання


1.Про звіт голови райдержадміністрації про здійснення делегованих районною радою повноважень. (Тексти: рішення, звіт).
2.Про звіт голови районної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради у 2011 році. (Тексти: рішення, звіт).
3.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2011 рік. (Тексти: рішення, звіт 1, звіт 2 ).    
4.Про приведення додатків до рішення одинадцятої (позачергової) сесії районної ради 6 скликання від 29 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік» у   відповідність з наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2011 року № 1813 «Про затвердження Змін до бюджетної класифікації». (Тексти: рішення, додаток 1, додаток 2).
5.Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік. (Тексти: рішення, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, додаток 7, додаток 8).

6.Про затвердження районної Програми «Власний дім» на 2012-2016 роки. (Тексти: рішення, програма).
7.Про затвердження районної Програми розвитку системи цивільного захисту  Глобинського району на 2012-2016 роки. (Тексти: рішення, програма).    

8.Про затвердження районної Програми подальшого розвитку та удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх шкіл району на 2012-2016 роки. (Тексти: рішення, програма).

9. Про виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Глобинського району на 2011 рік. (Тексти: рішення). 

10.Про затвердження районної Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Глобинського району на 2012 рік. (Тексти: рішення, програма).

11.Про внесення змін до районної Програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2008-2012 роки. (Тексти: рішення, додаток).

12.Про внесення змін до  Програми  розвитку малого підприємництва у Глобинському районі на 2011-2012 роки. (Тексти: рішення, додаток).
13.Про внесення змін до Програми організації забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району на 2010-2012 роки. (Тексти: рішення, додаток).
14.Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району у 2011 році. (Тексти: рішення).
15.Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Глобинського району у 2011 році. (Тексти: рішення).
16.Про хід виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Глобинського району на 2010-2014 роки. (Тексти: рішення).
17.Про внесення змін до ресурсного забезпечення районної програми подолання дитячої бездоглядності на 2011-2014 роки. (Тексти: рішення, додаток).
18. Про внесення доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота»  на 2010-2013 роки». (Тексти: рішення, додаток).    
19.Про внесення змін до районної Програми соціального захисту одиноких непрацездатних громадяни похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні у Глобинському районі на 2010-2013 роки. (Тексти: рішення, додаток).
20.Про виконання районної Програми соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2011 рік. (Тексти: рішення).     
21.Про стан реформування галузі «Охорона здоров’я» Глобинського району. (Тексти: рішення).
22.Про реформування системи пенсійного забезпечення в Глобинському районі. (Тексти: рішення).
23.Про затвердження нової редакції Статуту редакції, редакційного Статуту та складу редакційної ради Глобинського районного радіомовлення «Голос Глобинщини». (Тексти: рішення, Статут редакції, редакційний Статут).

24.Про затвердження змін до Статутів загальноосвітніх навчальних закладів Глобинського району. (Тексти: рішення, додаток).
25.Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району. (Тексти: рішення).
26.Про внесення змін до штатного розпису виконавчого апарату Глобинської районної ради. (Тексти: рішення).
27.Про внесення змін до штатного розпису відділу управління майном комунальної власності району. (Тексти: рішення).
28.Про затвердження в новій редакції Положень про  премії Глобинської районної ради в галузі медицини, освіти та культури. (Тексти: рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3).
29.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у користуванні Приватного акціонерного товариства «МТС Україна», розташованої на території Глобинської міської ради (за межами населених пунктів) Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).
30.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (площею 34,80 га), наданої в оренду ФГ «Ніколаєв» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Броварківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).
31.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (площею 5,0 га), наданої в оренду ФГ «Ніколаєв» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Броварківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).
32.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства, що надається в оренду гр. Тимченку Олександру Миколайовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Гриньківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).
33.Про депутатський запит депутата районної ради Молодчина М.А.. (Тексти: рішення).
34.Про  приймання – передачу майна. (Тексти: рішення).

Структура району