Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 22 сесії 6 скликання від 27.12.2013 року

 1. Про план роботи Глобинської районної ради на 2014 рік. (рішення, додаток)
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року. (рішення, додаток)
 3. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району у 2013 році. (рішення)
 4. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Глобинського району у 2013 році. (рішення)
 5. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради. (рішення)
 6. Про виконання районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2010-2013 роки. (рішення)
 7. Про затвердження районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)
 8. Про виконання районної Програми соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні у Глобинському районі на 2010-2013 роки. (рішення)
 9. Про затвердження районної Програми соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні у Глобинському районі на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)
 10. Про затвердження базової мережі закладів культури Глобинського району. (рішення, додаток)
 11. Про затвердження розпоряджень голови районної ради. (рішення)
 12. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі». (рішення, додаток)
 13. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району. (рішення)
 14. Про внесення змін та доповнень до рішення 16 сесії Глобинської районної ради 5 скликання від 25.07.2008 року «Про передачу майна фінансовому управлінню райдержадміністрації». (рішення)
 15. Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад району. (рішення)
 16. Про передачу майна в межах спільної власності територіальних громад району. (рішення)
 17. Про списання майна комунальної власності району. (рішення)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею  - 48,6100 га), наданих на умовах оренди ТОВ «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (керівник — Мацак Юрій Іванович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Фрунзівської сільської ради Глобинського району Полтавської області.  (рішення)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 50,0000 га), наданих на умовах оренди ТОВ «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (керівник — Мацак Юрій Іванович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Фрунзівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 126,2304 га), наданих на умовах оренди ТОВ «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (керівник — Мацак Юрій Іванович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Фрунзівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (пасовища) (загальною площею - 10,3000 га), наданих на умовах оренди ТОВ «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (керівник — Мацак Юрій Іванович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Фрунзівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ПрАТ «МТС Україна» (керівник — Дубовсков Андрій Анатолійович) для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій (базової станції мобільного зв'язку) за межами населених пунктів на території Фрунзівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею – 86,2398 га), наданих на умовах оренди ТОВ «Інвестиційно-промислова компанія «Полтавазернопродукт» (керівник — Мацак Юрій Іванович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (загальною площею – 31,16 га), наданих в оренду ПСП «Броварки» (керівник — Чемара Валерій Валентинович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Броварківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду С(Ф)Г «Нива» (керівник — Плахотя Олександр Васильович) для ведення фермерського господарства на території Обознівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Демченку Олександру Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Обознівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду С(Ф)Г «Діброва» (керівник – Плахотя Ігор Васильович) для ведення фермерського господарства на території Обознівської сільської ради Глобинського району Полтавської області.  (рішення)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ФО-П Вовченко Ірині Вікторівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погребівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Лебеденко Ніні Іванівні для сінокосіння та випасання худоби на території Манжеліївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Грицаю Анатолію Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бабичівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Безштаньку Олександру Володимировичу для ведення фермерського господарства на території Борисівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Бабич Юлії Вікторівні для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Камінському Олегу Ярославовичу для ведення фермерського господарства на території Куп'єватівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Мицик Сергію Олександровичу для сінокосіння та випасання худоби на території Куп’єватівської сільської ради Глобинського району Полтавської області.  (рішення)
 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Головні Юрію Івновичу та гр. Гудим Валентині Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Пирогівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)

Структура району