Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Депутати VII скликання

1.

Бабич

Олена Миколаївна

від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

3.

Бернацький

Максим Михайлович

від Аграрної партії України

4.

Біла

Вікторія Волдодимирівна

від Аграрної партії України

4.

Вакуленко

Володимир Олександрович

від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

5.

Вертебна

Надія Іванівна

від Аграрної партії України

6.

Грущенко

Григорій Миколайович

від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

7.

Дишлевський

Петро Петрович

від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”

8.

Зароза

Микола Петрович

від політичної партії «Українське  об'єднання патріотів - Укроп»

9.

Іванченко

Валерій Петрович

від Радикальної партії Олега Ляшка

10.

Іляшенко

Олександр Петрович

від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

11.

Клименко

Анатолій Миколайович

від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”

12.

Козленко

Олександр Миколайович

від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

13.

Куроп’ятник

Олексій Миколайович

від Радикальної партії Олега Ляшка

14.

Лєднік

Віктор Ілліч

від «Партії простих людей Сергія Капліна»

15.

Мигович

Володимир Яношевич

від Аграрної партії України

16.

Мироненко

Микола Федорович

від Аграрної партії України

17.

Мицик

Сергій Олександрович

від Аграрної партії України

18.

Мовчан

Василь Григорович

від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”

19.

Мовчан

Юрій Вікторович

від Аграрної партії України

20.

Омельченко

Сергій Володимирович

від політичної партії «Українське  об'єднання патріотів - Укроп»

21.

Подкич

Віктор Володимирович

від Аграрної партії України

22.

Ринденко

Валентина Григорівна

від Радикальної партії Олега Ляшка

23.

Семенова

Юлія Романівна

від політичної партії «Українське  об'єднання патріотів - Укроп»

24.

Скриль

Андрій Іванович

від «Партії простих людей Сергія Капліна»

25.

Снітко

Віталій Володимирович

від Аграрної партії України

26.

Сухомлин

Володимир Володимирович

від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

27.

Сьомін

Володимир Вікторович

від Аграрної партії України

28.

Тютюнник

Леонід Олександрович

від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

29.

Харченко

Віталій Миколайович

від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”

30.

Хвостенко

Валентин Віталійович

від Радикальної партії Олега Ляшка

31.

Хмельницький

Юрій Миколайович

від Аграрної партії України

32.

Чобітько

Валентина Георгіївна

від «Партії простих людей Сергія Капліна»

33.

Шишацький

Сергій Олександрович

від Всеукраїнського об'єднання “Батьківщина”

34.

Яременко

Юрій Іванович

від «Партії простих людей Сергія Капліна»

Структура району