Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 25 сесії Глобинської районної ради 6 скликання від 15.04.2014 року

 1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку  Глобинського району на 2013 рік. (рішення, інформація)
 2. Про затвердження районної Програми відзначення пам'ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2013-2017 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 3. Про внесення змін до районної Програми розвитку місцевого самоврядування на 2014-2015 роки. (рішення, додаток)
 4. Про внесення змін та доповнень до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2015 роки. (рішення, додаток)
 5. Про внесення змін до Програми організаційного забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району на 2013-2015 роки. (рішення, додаток)
 6. Про передачу бюджетних трансфертів на надання реабілітаційних послуг та обслуговування дітей-інвалідів у 2014 році. (рішення)
 7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2013 рік. (рішення, звіт доходи, звіт видатки)
 8. Про внесення змін та доповнень до районного бюджету на 2014 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 3.1, додаток 4, додаток 5)
 9. Про затвердження змін до показників районного бюджету згідно розпоряджень голови райдержадміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, додаток 6.1, додаток 7 )
 10. Про затвердження Додатку № 1 до рішення двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради шостого скликання від 30 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік». (рішення,  додаток 1)
 11. Про організацію громадських робіт в Глобинському районі на 2014 рік. (рішення, додатки)
 12. Про виконання Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Глобинського району на 2013 рік. (рішення)
 13. Про затвердження розпоряджень голови районної ради. (рішення)
 14. Про внесення змін до складу Президії Глобинської районної ради 6 скликання. (рішення)
 15. Про внесення змін до складу постійних комісій Глобинської районної ради 6 скликання. (рішення)
 16. Про керівників суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад району. (рішення)
 17. Про надання дозволу на списання майна комунальної власності району. (рішення, додаток)
 18. Про приймання-передачу майна. (рішення)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 5,1103 га), наданої в оренду АФ «Славутич» (керівник – Убийкін Анатолій Васильович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Горбівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 12,00 га), наданої в оренду гр.Легкій Зінаїді Степанівні для сінокосіння на території Опришківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 8,5233 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 2,6366 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 2,60 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 12,2277 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 25.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 2,50 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 4,30 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 12,27 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 9,00 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 6,72 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 30.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 10,20 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 31.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 1,8063 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 6,6822 га), наданої в оренду гр.Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 33.  Про скасування рішення 10 сесії Глобинської районної ради 6 скликання від 20 грудня 2011 року  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в користування ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Бабичівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)


Структура району