Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 7сесії районної ради 6 скликання

1. Про результати проміжних виборів депутата Глобинської районної ради 6 скликання.

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району за 2010 рік.

Додаток 1.

3. Про затвердження Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Глобинського району на 2011 рік. (Тексти: рішення, додаток 1).


4. Про затвердження Програми розвитку галузі тваринництва на період 2011-2015 років. (Тексти: рішення, додаток 1).

5. Про хід виконання Програми інноваційного розвитку Глобинського району на 2007-2011 роки. (Тексти: рішення).

6. Про хід виконання районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2007-2011 роках. (Тексти: рішення).

7. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району у 2010 році. (Тексти: рішення).

8. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Глобинського району у 2010 році. (Тексти: рішення).

9. Про щорічний конкурс територіальних громад Глобинського району  «Село моє рідне». (Тексти: рішення, додаток 1).

10. Про щорічні районні премії в галузі медицини, освіти та культури. (Тексти: рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3).

11. Про хід виконання та внесення змін до районної Програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2008-2012 роки. (Тексти: рішення, додаток 1).

12. Про призупинення навчального процесу в деяких загальноосвітніх  закладах району. (Тексти: рішення).

13. Про стан автошляхів та вулично-шляхової мережі в населених пунктах району. (Тексти: рішення).

14. Про хід будівництва каналізації в м. Глобине. (Тексти: рішення).

15. Про затвердження незалежної оцінки майна. (Тексти: рішення).

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Писанці Олегу Івановичу для ведення фермерського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Шаповалу Анатолію Леонідовичу для ведення фермерського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Двірник Інні Валентинівні для ведення фермерського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Бабичу Олегу Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Бугаєць Валентині Миколаївні для ведення фермерського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Сидоренко Світлані Анатоліївні для ведення фермерського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Хвостенко Валентині Вікторівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Колотієвському Олександру Миколайовичу для ведення фермерського господарства  на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Шкірку Володимиру Михайловичу для ведення фермерського господарства  на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Лукашу Євгенію  Михайловичу для ведення фермерського господарства  на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ФОП Власюку Сергію Олексійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (Тексти: рішення).

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Новосьолову Сергію Олексійовичу для ведення фермерського господарства  на території Погребівської сільської ради Глобинського району Полтавської області.(Тексти: рішення).


Структура району