Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 11 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 17 листопада 2016 року

 1. Про затвердження списку присяжних Глобинського районного суду Полтавської області. (рішення, додаток)
 2. Про внесення змін до Програми інформатизації виконавчої влади Глобинського району на 2016-2018 роки. (рішення, додаток)
 3. Про організацію громадських робіт в Глобинському районі на 2017 рік. (рішення, додатки)
 4. Про внесення змін та доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)
 5. Про внесення змін та доповнень до районної Програми соціального захисту одиноких непрацездатних громадян похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні у Глобинському районі на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)
 6. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання одноразової адресної грошової допомоги жителям району. (рішення, Порядок)
 7. Про внесення змін до Програми сприяння функціонуванню сектору державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації на 2016-2018 роки. (рішення)
 8. Про внесення змін до Програми здійснення Глобинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік. (рішення, додаток)
 9. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2016 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, пояснююча)
 10. Про затвердження Положень закладів культури спільної власності територіальних громад міста, селища та сіл Глобинського району. (рішення, Положення Глобинський районний будинок культури, Положення Градизький зональний будинок культури, Положення Великокринківський зональний будинок культури, Положення Глобинської районної централізованої бібліотечної системи)
 11. Про роботу комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі». (рішення, довідка)
 12. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району. (рішення)
 13. Про затвердження Положення про відділ управління майном комунальної власності району. (рішення, Положення)
 14. Про створення Радалівського навчально - виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення)

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗАСІДАННЯ 11 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 17.11.2016 РОКУ

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 11 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Структура району