Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 21 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 23.02.2018 року

 1. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Глобинського району на 2018 -2020 роки. (рішення, Програма)
 2. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району на 2018 рік. (рішення)
 3. Про затвердження районної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Глобинському районі на 2018-2020 роки. (рішення,  Програма)
 4. Про затвердження районної Програми сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Глобинській районній державній адміністрації на 2018-2019 роки. (рішення,  Програма)
 5. Про внесення змін до Програми інформатизації виконавчої влади Глобинського району на 2016-2018 роки. (рішення, додаток)
 6. Про затвердження Порядку проведення конкурсу по визначенню опорного закладу. (рішення, Порядок)
 7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік. (рішення,  звіт доходи,  звіт видатки,  пояснююча)
 8. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2017 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністарції. (рішення,  додаток 1,  додаток 2,  додаток 3,  пояснююча)
 9. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2018 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністарції. (рішення,  додаток 1, додаток 2, додаток 3,  пояснююча)
 10. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. (рішення,  додаток 1,  додаток 2,  додаток 3,  додаток 4,  додаток 5, додаток 6,  пояснююча)
 11. Про внесення змін до рішення 1 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 17.11.2015 року «Про встановлення надбавки до посадового окладу, виплати допомоги та премій голові районної ради». (рішення)
 12. Про внесення змін до рішення 1 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 17.11.2015 року «Про встановлення надбавки до посадового окладу, виплати допомоги та премій заступнику голови районної ради». (рішення)
 13. Про внесення змін та доповнення до рішення 9 сесії Глобинської районної ради 6 скликання «Про затвердження в новій редакції Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Глобинського району, Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Глобинського району, яке перебуває в управлінні районної ради, Типових договорів оренди» від 30.09.2011 року. (рішення, додаток до Методики)
 14. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей. (рішення)
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 33,6970 га), наданої на умовах оренди ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» (керівник – Биков Олександр Миколайович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 4,7380 га), наданої на умовах оренди ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» (керівник – Биков Олександр Миколайович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 13,3116 га), наданої на умовах оренди ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» (керівник – Биков Олександр Миколайович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 5,6702 га), наданої на умовах оренди ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» (керівник – Биков Олександр Миколайович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 2,8000 га), наданої на умовах оренди ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» (керівник – Биков Олександр Миколайович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 2,2271 га), наданої на умовах оренди ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» (керівник – Биков Олександр Миколайович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 29,5931 га), наданої в постійне користування С(Ф)Г Демченко Тетяна Іванівна для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 3,2200 га), наданої в постійне користування С(Ф)Г Демченко Тетяна Іванівна для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 10,0000 га), наданої в постійне користування С(Ф)Г Демченко Тетяна Іванівна для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 19,1665 га), наданої на умовах оренди гр. Пилипченку Андрію Васильовичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 14,9940 га), наданої на умовах оренди гр. Пилипченку Андрію Васильовичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5320686000:00:002:0032 сільськогосподарського призначення державної власності площею – 16,3593 га (сіножаті), наданої в оренду ПСПОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5320686000:00:002:0030 сільськогосподарського призначення державної власності площею – 14,5810 га (сіножаті), наданої в оренду ПСПОВ «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки кадастровий номер 5320682500:00:005:0222 сільськогосподарського призначення державної власності площею – 34,7395 га (рілля), наданої в оренду Заможненському сільськогосподарському комунальному підприємству (керівник – Паравян Самсон Октикович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території Заможненської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 29. Про подальше функціонування інфекційного відділення Глобинської ЦРЛ. (рішення)

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗАСІДАННЯ 21 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 23.02.2018 РОКУ

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 21 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Структура району