Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 31 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 21 червня 2019 року

 1. Про звіт голови районної ради за 2018 рік (рішення, Звіт).
 2. Про затвердження районної Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки (рішення, Програма).
 3. Про внесення змін та доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2018-2021 роки (рішення, додаток).
 4. Про внесення змін та доповнень до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки (рішення, додаток, Заходи Програми).
 5. Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська ЦРЛ» у новій редакції (рішення, штатний розпис).
 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД у Глобинському районі» за І квартал 2019 року (рішення, Звіт, пояснювальна).
 7. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» на 2019 рік (рішення, додаток, пояснювальна).
 8. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2019 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, пояснювальна).
 9. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2019 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснювальна).
 10. Про затвердження розпорядження голови районної ради (рішення).
 11. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району (рішення).
 12. Про Звернення депутатів Глобинської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації з приводу необхідності забезпечення належної підтримки медичних закладів, які реформуються в рамках відповідних пілотних проектів (рішення, Звернення).
 13. Про Звернення депутатів Глобинської районної ради до Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, депутатів Полтавської обласної ради та районних рад області щодо передбачення додаткового обсягу дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я (рішення, Звернення).

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗАСІДАННЯ 31 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 21.06.2019 РОКУ

ПРОТОКОЛ 31 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 21.06.2019 РОКУ

Структура району