Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 32 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 16.08.2019 року

 1. Про внесення змін до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2018-2021 роки та Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання одноразової адресної грошової допомоги жителям району (рішення, додаток)
 2. Про внесення змін до Програми забезпечення житлом лікарів Глобинського району на 2017-2020 роки. (рішення)
 3. Про внесення змін та доповнень до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки. (рішення, додаток, додаток 2,3)
 4. Про внесення змін до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Глобинської районної ради. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3)
 5. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області на 2019 рік. (рішення, фінансовий план, пояснювальна)
 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико- санітарної допомоги у Глобинському районі» за ІІ квартал 2019 року. (рішення, звіт, пояснювальна)
 7. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» на 2019 рік. (рішення, додаток, пояснювальна)
 8. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року. (рішення, звіт доходи, звіт видатки, пояснювальна)
 9. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2019 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, пояснювальна)
 10. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2019 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснювальна)
 11. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району. (рішення)
 12. Про затвердження розпоряджень голови районної ради. (рішення)
 13. Про приймання до спільної власності територіальних громад Глобинського району цілісного майнового комплексу Обласного комунального підприємства «Глобинське видавництво «Поліграфсервіс» (код ЄДРПОУ 02468167). (рішення)
 14.  Про приймання-передачу майна. (рішення)
 15.  Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей. (рішення, додаток)
 16.  Про приймання-передачу нежитлової будівлі інфекційного відділення КНМП «Глобинська центральна районна лікарня». (рішення)
 17.  Про звернення депутатів Глобинської районної ради Полтавської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Полтавської обласної ради, Полтавської обласної державної адміністрації. (рішення, Звернення)

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗАСІДАННЯ 32 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 16.08.2019 РОКУ

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 32 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

 

 

 

 

Структура району