Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 13 cесії районної ради 6 скликання

1. Про затвердження Програми покращення умов  обслуговування платників податків Глобинського району та збільшення надходжень до Державного та місцевого  бюджету на 2012-2015 роки (рішення, програма, напрямки реалізації)        
2. Про організацію оплачуваних громадських робіт в Глобинському районі на 2012 рік (рішення, додаток 1)
3. Про внесення змін до Програми організації забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району на 2010-2012 роки  (рішення)
4. Про внесення доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота»  на 2010-2013 роки» (рішення, додаток 1)


5. Про затвердження середньої вартості  норми харчування однієї дитини на день в дитячих дошкільних закладах  району на 2012 рік (рішення, додаток 1)       
6. Про виконання районної Програми охорони навколишнього природного середовища Глобинського району на 2007-2011 роки (рішення)        
7. Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (рішення, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 6, додаток 7, додаток 8)
8. Про професійну комісію з питань створення фермерських господарств на території Глобинського району (рішення)   
9. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району (рішення)
10. Про списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Глобинського району (рішення)
11. Про внесення змін до рішення 12 сесії Глобинської районної ради 6 скликання від 24 лютого 2012 року «Про стан реформування галузі «Охорона здоров’я» Глобинського району» (рішення, додаток 1)
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих у власність громадянам (соціальна сфера) для ведення особистого селянського господарства на території Жуківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення)
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Горпинченко Риммі Миколаївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Манжеліївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення)
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Слюсаренку Володимиру Афанасійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Манжеліївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення)
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Сергеєву Сергію Геннадійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Манжеліївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення)
16. Про  затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих на умовах оренди гр. Лукашу Євгенію Михайловичу для ведення фермерського  господарства на території  Глобинської міської ради Глобинського району  Полтавської області (рішення)
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в користування гр. Шаїн Лідії Василівні  для товарного сільськогосподарського виробництва  на території Пирогівської  сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення)
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в користування гр. Головні Юрію Івановичу для товарного сільськогосподарського виробництва  на території Бабичівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення)
19. Про приймання-передачу майна (рішення)


Структура району