Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 14 сесії районної ради 6 скликання

1. Про  виконання Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району за 2011 рік (рішення, додаток).

2. Про затвердження районної Програми безпеки дорожнього руху на 2012-2014 роки (рішення, Програма).

3. Про затвердження Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2012-2017 роки (рішення, Програма).

4. Про затвердження районної Програми соціального захисту інвалідів, розвитку системи реабілітації та трудової зайнятості осіб з обмеженими фізичними можливостями, психічними захворюваннями та розумовою відсталістю на період 2012-2014 років (рішення, Програма).

5. Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації Глобинського району (схема планування території району) (рішення, Програма).

6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2012 року (рішення, додаток 1, додаток 2).

7. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та   голови районної ради (рішення).

8. Про внесення змін і доповнень до районного бюджету на 2012 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 6, додаток 7, додаток 8).

9. Про внесення змін до районної Програми відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2008-2012 роки (рішення, додаток).

10. Про внесення доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота»  на 2010-2013 роки» (рішення, додатки).

11. Про виконання заходів Програми охорони і відтворення водних живих ресурсів Глобинського району на 2007-2011 роки (рішення).

12. Про хід виконання районної комплексної Програми розвитку освітньої галузі Глобинського району на 2011-2015 роки (рішення).

13. Про  відпочинок і оздоровлення дітей, підлітків та молоді   влітку 2012 року (рішення).

14. Про затвердження розпорядження голови районної ради (рішення).

15. Про списання основних засобів спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Глобинського району (рішення).

16. Про приймання-передачу майна (рішення).

17. Про затвердження статутів та положень закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Глобинського району (рішення).

18. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району (рішення).

19. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду гр. Чемелюх Тетяні Віталіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

20. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду гр. Левченку Олександру Петровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бабичівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

21. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду гр. Ніколаєву Олександру Федоровичу для ведення фермерського господарства на території Броварківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

22. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок,  наданих в оренду ТОВ «Промінь-Лан» (директор – Бриж Олексій Андрійович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

23. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передається   в оренду гр. Стукоті Анатолію Олександровичу для ведення фермерського господарства на території Погребівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

24. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,  що передається в оренду гр. Криворучку Вадиму Володимировичу для ведення фермерського господарства на території Погребівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

25. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передається  в оренду гр. Ковалю Валерію Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Погребівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

26. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду ФГ «Агросвіт-СВ» (голова – Ведмідь Сергій Геннадійович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

27. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду гр. Козачковій Євдокії Іванівні для ведення фермерського господарства на території Горбівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

28. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що передаються в оренду гр. Голобородько Оксані Миколаївні для ведення фермерського господарства на території Пирогівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

29. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Ращупкіну Василю Івановичу для ведення фермерського господарства на території Градизької селищної ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

30. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок,  наданих в оренду ФОП Потеряйку Олександру Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Землянівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

31. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду гр. Бабко Тетяні Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Куп’єватівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

Структура району