Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 15 сесії районної ради 6 скликання

 1.  Про затвердження районної соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки в Глобинському районі (рішення, Програма).
 2. Про затвердження Програми інформатизації Глобинського району на 2012-2014 роки (рішення, Програма).
 3. Про затвердження районної Програми забезпечення власним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Глобинському районі на 2013-2015 роки (рішення, Програма).
 4. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2012 року (рішення, звіт, додаток до звіту).
 5. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації (рішення).
 6. Про використання коштів резервного фонду районного бюджету (рішення).
 7. Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 6, додаток 7, додаток 8, рішення, додаток 2, додаток 3, додаток 6, додаток 7, додаток 8).
 8. Про внесення змін та доповнень до районної Програми соціального захисту одиноких непрацездатних громадяни похилого віку, бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, які набули статусу бездомні у Глобинському районі на 2010-2013 роки (рішення, додаток).
 9. Про хід виконання районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2010-2013 роки (рішення).
 10. Про хід виконання Програми розвитку культури в Глобинському районі на 2011-2014 роки (рішення).
 11. Про хід виконання районної Програми заохочування народжуваності та підтримки сімей  на 2008-2012 роки (рішення).
 12. Про хід виконання районної Програми локалізації і ліквідації карантинних бур’янів та ваточника сирійського на території Глобинського району на 2011-2015 роки (рішення).
 13. Про хід виконання районної Програми становлення і розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності та обслуговуючих кооперативів на  території Глобинського району на 2009-2012 роки (рішення).
 14. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району за І півріччя 2012 року (рішення).
 15. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Глобинського району за І півріччя 2012 року (рішення).
 16. Про створення Центру первинної медико-санітарної допомоги в Глобинському районі (рішення).
 17. Про затвердження списку присяжних (рішення).
 18. Про надання дозволу на перевезення організованих груп дітей (рішення).
 19. Про надання дозволу на передачу майна в оренду та безоплатне користування (рішення).
 20. Про реалізацію майна комунальної власності району (рішення).
 21. Про списання основних засобів (рішення).
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду ПСП «Глобинське інкубаторно-птахівниче підприємство» (керівник – Шамайко Володимир Іванович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок,  наданих в оренду ТОВ «НВП «Глобинський свинокомплекс» (керівник – Старобор Василь Васильович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ріллі (під проектними господарськими шляхами і прогонами), що передаються в оренду ТОВ СГП «Надія» (керівник – Голобородько Олександр Григорович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Пронозівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду гр. Бабич Юлії Вікторівні для ведення фермерського господарства на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду гр. Джулаю Станіславу Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Землянківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду ФГ «Полтавка» (керівник – Журба Наталія Олексіївна) для ведення фермерського господарства на території Броварківської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду гр. Савенку Володимиру Федоровичу для ведення фермерського господарства на території Пронозівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки (16,30 га),  наданої в оренду ПСП АФ «Вітчизна» (керівник – Чемара Валерій Валентинович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бабичівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки (35,89 га),  наданої в оренду ПСП АФ «Вітчизна» (керівник – Чемара Валерій Валентинович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бабичівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» (керівник – Бондаренко Олександр Дмитрович) для земель промисловості (під розміщення автопарку і промислово-складської зони) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ПП «Ремсільгосптехніка» (керівник – Андрієнко Олексій  Володимирович) для рекреаційного  призначення на території Манжеліївської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля), наданої на умовах оренди гр. Сироватню Василю Олександровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ТОВ «Рост-Агро»» (керівник – Бернацький Максим Михайлович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Погребівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

Структура району