Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 21 сесії 6 скликання від 27.09.2013 року

 1. Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування у Глобинському районі Полтавської області на 2014-2015 роки. (рішення, Програма)
 2. Про затвердження районної Програми поводження з твердими побутовими відходами на 2013-2018 роки. (рішення, Програма)
 3. Про затвердження Програми становлення і розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності та обслуговуючих кооперативів на території Глобинського району на 2013-2017 роки та Порядку використання коштів місцевого бюджету, виділених для становлення і розвитку сільськогосподарської дорадчої діяльності. (рішення, Програма)
 4. Про внесення змін та доповнень до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2013-2015 роки. (рішення, додаток)
 5. Про внесення змін до Програми організаційного забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району на 2013-2015 роки. (рішення, додаток)
 6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року. (рішення, звіт, додаток)
 7. Про внесення змін і доповнень до районного бюджету на 2013 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 3.1, додаток 6, додаток 7, додаток 8)
 8. Про спрямування субвенції до бюджету м. Кременчука на зміцнення матеріально-технічної бази міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. (рішення)
 9. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради. (рішення)
 10. Про затвердження в новій редакції Положення про порядок використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. (рішення, додаток)
 11. Про затвердження Положення про встановлення, утримання та демонтаж меморіальних дошок на території Глобинського району. (рішення, додаток 1, додаток 2)
 12. Про встановлення меморіальних дошок на території району. (рішення)
 13. Про проведення щорічного районного конкурсу “Кращий за професією” серед посадових осіб місцевого самоврядування Глобинського району. (рішення, додаток 1, додаток 2)
 14. Про виконання  рішення 13 сесії районної ради 6 скликання від 06.04.2012 «Про організацію оплачуваних громадських робіт в Глобинському районі на 2012 рік». (рішення)
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ТОВ «Рост-Агро» (керівник – Бернацький Максим Михайлович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погребівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,   наданих в оренду ТОВ «Рост-Агро» (керівник – Бернацький Максим Михайлович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Броварківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,   наданих в оренду ТОВ «Рост-Агро» (керівник – Бернацький Максим Михайлович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Градизької селищної ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду ТОВ «Агрофірма «Хлібодар» (керівник – Кочерга Петро Іванович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Пирогівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,   наданих в оренду ТОВ «Агрофірма «Хлібодар» (керівник – Кочерга Петро Іванович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  на території Пирогівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Петракій Валентині Миколаївні для сінокосіння та випасання худоби на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 21.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Хвостенко Валентині Вікторівні для сінокосіння та випасання худоби на території Зубанівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в оренду гр. Штурлак Олені Сергіївні для ведення фермерського господарства на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,  наданої в оренду гр. Журавель Олександру Миколайовичу для ведення фермерського господарства на території Бабичівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,   наданих в оренду гр. Шкірку Володимиру Михайловичу для ведення фермерського господарства на території  Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок,  наданих в оренду гр.  Мицик Ліані Миколаївні для ведення товарного товарного сільськогосподарського виробництва на території  Куп'єватівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля),  наданої в оренду гр. Замогильній Ганні Олександрівні для ведення товарного  сільськогосподарського виробництва на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля),  наданої в оренду СФГ «Адоніс» (керівник – Ніколенко Олександр Станіславович) для ведення фермерського господарства на території Кринківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 28. Про внесення змін до районної Програми розвитку культури на 2011-2014 роки. (рішення, додаток)
 29. Про затвердження розпоряджень голови районної ради. (рішення)
 30. Про занесення до Книги Пошани Полтавської обласної ради прізвища Мошляка І.К. (рішення)

Структура району