Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 14 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 28 квітня 2017 року

 1. Про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки в Глобинському районі. (рішення, Програма)
 2. Про затвердження районної Програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на 2017-2019 роки. (рішення, Програма)
 3. Про затвердження Програми забезпечення лікарів Глобинської центральної районної лікарні службовим житлом на 2017-2020 роки. (рішення, Програма)
 4. Про затвердження районної Програми антитерористичних заходів на 2017 рік. (рішення, Програма)
 5. Про внесння змін до районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки. (рішення, додаток)
 6. Про затвердження районної Програми подолання дитячої бездоглядності на 2017-2020 роки. (рішення, Програма)
 7. Про затвердження Програми підтримки утримання об′єктів спільної власності територіальних громад Глобинського району на 2017-2019 роки. (рішення, Програма)
 8. Про списання основних засобів. (рішення)
 9. Про зміни в штатному розписі відділу управління майном комунальної власності району. (рішення, додаток)
 10. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району. (рішення)
 11. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки. (рішення, додаток)
 12. Про внесення змін до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)
 13. Про внесення змін до рішення 13 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 24.02.2017 року «Про затвердження Програми «Опікуємося освітою» в Глобинському районі на 2017-2020 роки». (рішення, додаток)
 14. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки. (рішення, додаток)
 15. Про присвоєння Гриньківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Глобинського району Полтавської області імені Миколи Віталійовича Лисенка. (рішення)
 16. Про погодження використання в закладах освіти району альтернативних видів палива. (рішення)
 17. Про делегування представників до складу госпітальної ради Південного госпітального округу. (рішення)
 18. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року. (рішення, звіт доходи, звіт видатки, пояснювальна записка)
 19. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2017 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, пояснювальна записка)
 20. Про внесення змін до граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету. (рішення, додаток)
 21. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2017 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснювальна записка)
 22. Про затвердження списку присяжних Глобинського районного суду Полтавської області. (рішення, додаток)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 55,0000 га), наданої в користування на умовах оренди гр. Ортікову Юнусу Сафаровичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів на території Куп′єватівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею – 30,2000 га), наданої на умовах оренди СФГ «Ромашка» (керівник - Скубій Юрій Валерійович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться за межами населених пунктів на території Градизької селищної ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 24,0001 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Івановоселищенської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 39,9996 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 11,4623 га), наданої на умовах оренди гр. Пархоменку Роману Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 13,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Бабич Юлії Вікторівні для сінокосіння і випасання худоби на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 9,5000 га), наданої на умовах оренди гр. Бабич Юлії Вікторівні для сінокосіння і випасання худоби на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 87,8085 га), наданої на умовах оренди гр. Приходьку Ігорю Григоровичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 14,7340 га), наданої на умовах оренди гр. Приходьку Ігорю Григоровичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 9,0000 га), наданої на умовах оренди гр. Приходьку Ігорю Григоровичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Бугаївської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗАСІДАННЯ 14 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 28.04.2017 РОКУ

ПРОТОКОЛ  ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 14 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Структура району