Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 15 сесії Глобинської районної ради 7 скликанння від 20.07.2017 року

 1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району за І півріччя 2017 року. (рішення,)
 2. Про затвердження цільової Програми заліснення земельних угідь Глобинського району на період 2017-2020 років. (рішення, Програма)
 3. Про затвердження Програми «Часткове відшкодування кредитів, взятих жителями Глобинського району та ОСББ на впровадження енергозберігаючих заходів та придбання сучасних, альтернативних газовим, котлів у 2017-2020 роках». (рішення, Програма)
 4. Про затвердження районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки. (рішення, Програма)
 5. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Глобинського району на 2017-2020 роки. (рішення, Програма)
 6. Про внесення змін до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2012-2017 роки. (рішення, додаток)
 7. Про затвердження Програми «Бюджет участі Глобинського району на 2017-2020 роки». (рішення, Програма, напрямки програми,  Положення, додаток 1 до Положення, додаток 2 до Положення, додаток 3 до Положення, додаток 4 до Положення, склад комісії).
 8. Про участь в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. (рішення)
 9. Про внесення змін до Програми організаційного забезпечення ведення реєстру виборців Глобинського району на 2016-2018 роки. (рішення, додаток)
 10. Про внесення змін та доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2014-2017 роки. (рішення, додаток)
 11. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки. (рішення, додаток)
 12. Про внесення змін до районної Програми інформатизації виконавчої влади Глобинського району на 2016-2018 роки. (рішення, додаток)
 13. Про внесення змін до районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки. (рішення, додаток)
 14. Про внесення змін до Програми підготовки громадян району до військової служби і їх призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України на 2017 рік. (рішення, додаток)
 15. Про затвердження районної Програми “Шкільний автобус” на 2016-2020 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 16. Про внесення змін до Програми «Опікуємося освітою» в Глобинському районі на 2017-2020 роки. (рішення, додаток)
 17. Про затвердження в новій редакції Статуту Гриньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Миколи Віталійовича Лисенка Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення, Статут)
 18. Про створення Горбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення)
 19. Про створення Пузиківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення)
 20. Про створення Радалівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення)
 21. Про внесення змін до районної Програми забезпечення здійснення Глобинською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2017 рік. (рішення, додаток)
 22. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року. (рішення, звіт доходи, звіт видатки, пояснювальна записка)
 23. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2017 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, пояснювальна записка)
 24. Про використання коштів резервного фонду районного бюджету у 2017 році. (рішення, пояснювальна записка)
 25. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2017 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснювальна записка)
 26. Про вступ до Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування». (рішення)
 27. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району. (рішення)
 28. Про списання основних засобів. (рішення, додаток)
 29. Про приймання-передачу майна. (рішення, додаток)
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 2,0441 га), наданої на умовах оренди гр. Пилипченку Андрію Васильовичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 2,8684 га), наданої на умовах оренди гр. Пилипченку Андрію Васильовичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 4,6291 га), наданої на умовах оренди гр. Пилипченку Андрію Васильовичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 4,8125 га), наданої на умовах оренди гр. Пилипченку Андрію Васильовичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 20,3676 га), наданої на умовах оренди гр. Пилипченку Андрію Васильовичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 13,4951 га), наданої на умовах оренди гр. Приходьку Ігорю Григоровичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 13,5000 га), наданої на умовах оренди гр. Приходьку Ігорю Григоровичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Святилівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 8,7264 га), наданої на умовах оренди гр. Кабановій Ользі Миколаївні для сінокосіння та випасання худоби на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею – 68,9100 га), наданої на умовах оренди СГКП «Горби» (керівник – Царьков Андрій Леонідович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Горбівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (загальною площею - 48,0693 га), наданої на умовах оренди гр. Збиранику Олегу Леонідовичу для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Федорівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗАСІДАННЯ 15 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 20.07.2017 РОКУ

 

ПРОТОКОЛ  ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 15 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Структура району