Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 22 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 20.04.2018 року

 1. Про звіт голови районної ради про свою діяльність за 2017 рік. (рішення,  звіт)
 2. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району у 2017 році. (рішення,  інформація)
 3. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Глобинського району в 2017 році. (рішення,  інформація)
 4. Про стан автошляхів на території району. (рішення,  інформація)
 5. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів у Глобинському районі на 2018-2021 роки. (рішення,  Програма)
 6. Про затвердження районної Програми «Територіальна оборона» на 2018-2019 роки. (рішення, Програма)
 7. Про затвердження районної Програми зайнятості населення на 2018-2020 роки. (рішення,  Програма)
 8. Про затвердження Порядку відбору бізнес-проектів. (рішення, Порядок)
 9. Про Звернення депутатів Глобинської районної ради 7 скликання до Прем'єр-міністра України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради про збільшення обсягу додаткової дотації з державного бюджету на утримання закладів освіти та охорони здоров′я Глобинського району. (рішення,  Звернення)
 10. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок коштів районного бюджету. (рішення)
 11. Про затвердження Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки. (рішення,  Програма, додатки до Програми)
 12. Про надання згоди Глобинській ЦРЛ на передачу в оренду майна. (рішення)
 13. Про зміну цільового призначення будівлі, що перебуває на балансі КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі». (рішення)
 14. Про затвердження передавального акту Комунального закладу Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі». (рішення)
 15. Про внесення змін до рішення 21 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 23.02.2018 року «Про списання майна комунальної власності району». (рішення)
 16. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення, Статут,  штатний розпис, пояснювальна)
 17. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки. (рішення)
 18. Про внесення змін до Програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді в Глобинському районі на 2017-2020 роки. (рішення,  додаток)
 19. Про внесення змін до рішення 20 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року «Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів». (рішення)
 20. Про затвердження Порядку встановлення плати батьків за перебування дітей у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів. (рішення,  Порядок)
 21. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року. (рішення,  звіт доходи, звіт видатки,  пояснювальна)
 22. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2018 рік. (рішення,  додаток 1, додаток 2,  додаток 3, додаток 4,  додаток 5,  додаток 6, пояснювальна)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 43,5388 га), наданої в постійне користування С(Ф)Г «Альтарес» (керівник – Демченко Сергій Васильович) для ведення фермерського господарства (за межами населених пунктів) на території Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 17,6000 га), наданої в постійне користування Петрівському навчально-виховному комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради для дослідних і навчальних цілей (за межами населених пунктів) на території Петрівської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 50,4990 га), наданої на умовах оренди ТОВ «Юнігрей-Агро»» (керівник – Бибик Володимир Петрович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Броварківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (рілля) (загальною площею - 54,9033 га), наданої на умовах оренди ТОВ «Юнігрей-Агро»» (керівник – Бибик Володимир Петрович) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Броварківської сільської ради Глобинського району Полтавської області. (рішення)

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗАСІДАННЯ 22 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 20.04.2018 РОКУ

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 22 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

Структура району