Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 35 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 21.02.2020 року

 

 1.  Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Глобинського району на 2020 рік. (рішення, Програма, пояснювальна)
 2.  Про затвердження Програми висвітлення діяльності Глобинської районної державної адміністрації та Глобинської районної ради у засобах масової інформації на 2020-2022 роки. (рішення, Програма)
 3. Про затвердження районної Програми сприяння функціонуванню відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Глобинської районної державної адміністрації на 2020-2021 роки. (рішення, Програма)
 4. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки. (рішення, додаток)
 5. Про організацію громадських робіт в Глобинському районі на 2020 рік. (рішення, додатки)
 6. Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2024 роки. (рішення, Програма)
 7. Про затвердження районної Програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 8. Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді в Глобинському районі на 2017-2020 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 9. Про затвердження Програми «Опікуємося освітою» в Глобинському районі на 2017 – 2020 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 10.  Про затвердження Програми подальшого розвитку та удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів на 2017-2020 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 11.  Про внесення змін до рішення 20 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року «Про встановлення вартості харчування в закладах загальної середньої освіти та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів». (рішення)
 12.  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» за 2019 рік. (рішення, звіт, пояснювальна)
 13.  Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» на 2020 рік. (рішення, зміни до фінансового плану, пояснювальна)
 14.  Про внесення змін до організаційної структури Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі». (рішення)
 15.  Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» в новій редакції. (рішення, Статут)
 16.  Про внесення змін до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки. (рішення, додаток 1, додаток 2,3, пояснювальна)
 17.  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області за 2019 рік. (рішення, звіт, пояснювальна)
 18.  Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області на 2020 рік. (рішення, зміни до фінансового звіту, пояснювальна)
 19.  Про внесення змін до штатного розпису Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення, штатний розпис, пояснювальна)
 20.  Про затвердження Статуту Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області в новій редакції. (рішення, Статут)
 21.  Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2019 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, пояснювальна)
 22.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік. (рішення, звіт доходи, звіт видатки, пояснювальна)
 23.  Про внесення змін і доповнень в районний бюджет Глобинського району на 2020 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснювальна)
 24.  Про зміну назв посад у виконавчому апараті районної ради. (рішення)
 25.  Про внесення змін до штатного розпису відділу управління майном комунальної власності району. (рішення, додаток)
 26.  Про приймання-передачу майна. (рішення, додатки)
 27.  Про державну реєстрацію об'єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Глобинського району. (рішення, додаток)
 28.  Про Звернення депутатів Глобинської районної ради до Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, депутатів Полтавської обласної ради щодо подальшого функціонування Центральної районної аптеки № 109 філії ПОКП «Полтавафарм». (рішення, Звернення)

 РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАНЯ ЗАСІДАННЯ 35 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 21.02.2020 РОКУ

 ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 35 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

 

 

Структура району