Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 38 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 20.08.2020 року

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року. (рішення, звіт доходи, звіт видатки, пояснювальна)
 2. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2020 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснювальна)
 3. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет Глобинського району на 2020 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснювальна)
 4. Про затвердження районної Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 5. Про внесення змін до районної Програми захисту населення і території Глобинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017-2021 роки. (рішення, додаток)
 6. Про внесення змін до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки. (рішення, паспорт Програми, ресурсне забезпечення, заходи Програми по ЦРЛ, пояснювальна по ЦРЛ, заходи Програми по ЦПМСД, пояснювальна по ЦПМСД)
 7. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області за ІІ квартал 2020 року. (рішення, звіт, пояснювальна)
 8. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області на 2020 рік. (рішення, зміни до фінансового плану, пояснювальна)
 9. Про перерахування коштів до статутного капіталу Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення)
 10. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» за ІІ квартал 2020 року. (рішення, звіт, пояснювальна)
 11. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» на 2020 рік. (рішення, зміни до фінансового плану, пояснювальна)
 12. Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі». (рішення)
 13. Про перерахування коштів до статутного капіталу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі». (рішення)
 14. Про введення штатної одиниці практичного психолога до штатного розпису комунальної установи «Глобинський інклюзивно-ресурсний центр» Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення, штатний розпис)
 15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради. (рішення)
 16. Про приймання – передачу майна. (рішення, додаток)
 17. Про передачу в комунальну власність Глобинської міської територіальної громади майна спільної власності територіальних громад Глобинського району. (рішення, додаток)
 18. Про внесення змін до складу засновників Госпрозрахункового комунального підприємства «Глобинське архітектурно-планувальне бюро» (ЄДРПОУ 25867680). (рішення, Статут)
 19. Про прийняття до спільної власності територіальних громад Глобинського району та вступ до складу засновників організації «Глобинська центральна районна бібліотека» (ЄДРПОУ 02136488).(рішення, Статут)
 20. Про реорганізацію «Глобинської центральної районної бібліотеки» (ЄДРПОУ 02136488). (рішення)

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАНЯ ЗАСІДАННЯ 38 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 20.08.2020 РОКУ

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 38 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 20.08.2020 РОКУ

Структура району