Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 39 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 25.09.2020 року

  1. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет Глобинського району на 2020 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснювальна записка).
  2. Про створення Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Глобинської районної ради Полтавської області (рішення, Статут, штатний розпис, Порядок).
  3. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» у новій редакції (рішення, Статут).
  4. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» на 2020 рік (рішення, зміни, пояснювальна).
  5. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області на 2020 рік (рішення, зміни, пояснювальна).
  6. Про внесення змін до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки (рішення, паспорт, ресурсне забезпечення, заходи, пояснювальна).
  7. Про затвердження Плану розвитку Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області на 2020 рік (рішення, План).
  8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради (рішення).
  9. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району (рішення).

10. Про передачу прав засновника ГКП «Глобинське архітектурно-планувальне бюро» (код ЄДРПОУ – 25867680) (рішення, додаток)

11. Про передачу в комунальну власність Градизької селищної ради майна спільної власності територіальних громад Глобинського району (рішення, додаток).

12. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей (рішення, додаток).

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАНЯ ЗАСІДАННЯ 39 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 25.09.2020 РОКУ

 

ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 39 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 25.09.2020 РОКУ

Структура району