Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали 40 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 16.10.2020 року

 1.  Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року (рішення, звіт доходи, звіт видатки, пояснювальна).
 2. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2020 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, пояснювальна).
 3. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет Глобинського району на 2020 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, пояснювальна).
 4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» за ІІІ квартал 2020 року (рішення, звіт, пояснювальна).
 5. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» на 2020 рік (рішення, зміни, пояснювальна).
 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області за ІІІ квартал 2020 року (рішення, звіт, пояснювальна).
 7. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області на 2020 рік (рішення, зміни, пояснювальна).
 8. Про внесення змін до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки (рішення, паспорт, ресурсне забезпечення, заходи, пояснювальна).
 9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради (рішення).
 10. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району (рішення).
 11. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей (рішення, додатки 1,2,3, додаток 4).
 12. Про передачу в комунальну власність Глобинської міської територіальної громади майна спільної власності територіальних громад Глобинського району (рішення).
 13. Про створення комунального закладу «Глобинська централізована бібіліотечна система» (рішення, передавальний акт, Статут).
 14. Про надання згоди на внесення змін до відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб по Комунальній установі «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Глобинської районної ради Полтавської області (рішення).
 15. Про зміну і встановлення меж населеного пункту села Попівка Глобинського району Полтавської області (рішення).
 16. Різне.

-   Про Звернення Громадської організації «Рух «Збережи ФОП».

 РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАНЯ ЗАСІДАННЯ 40 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 16.10.2020 РОКУ

 ПРОТОКОЛ ПЛЕНАРНОГО ЗАСІДАННЯ 40 СЕСІЇ ГЛОБИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ ВІД 16.10.2020 РОКУ 

Структура району