Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали до чергової сесії

Матеріали 37 сесії Глобинської районної ради 7 скликання від 12.06.2020 року

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року. (рішення, звіт доходи, звіт видатки, пояснююча)
 2. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2020 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснююча)
 3. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет Глобинського району на 2020 рік. (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснююча)
 4. Про затвердження Програми розвитку культури у Глобинському районі на 2019 -2021 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 5. Про затвердження районної Програми розвитку фізичної культури і спорту в Глобинському районі на 2018-2020 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 6. Про затвердження районної Програми із запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 7. Про затвердження Положень комунальних закладів культури Глобинської районної ради. (рішення, Положення)
 8. Про затвердження районної Програми підготовки громадян району до військової служби і їх призову до лав Збройних Сил та інших військових формувань України на 2020–2021 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 9. Про затвердження районної Програми захисту населення і території Глобинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2017-2021 роки в новій редакції. (рішення, Програма)
 10. Про внесення змін до районної Програми відзначення пам′ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2018-2022 роки. (рішення, Програма)
 11. Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання одноразової адресної допомоги жителям району. (рішення)
 12. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» за І квартал 2020 року. (рішення, звіт, пояснююча)
 13. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» на 2020 рік. (рішення, зміни до фінансового плану, пояснююча)
 14. Про внесення змін та доповнень до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки. (рішення, паспорт Програми, ресурсне забезпечення Програми, заходи по КНМП «Глобинська ЦРЛ», пояснююча по КНМП «Глобинська ЦРЛ», заходи по КНП «ЦПМСД у Глобинському районі», пояснююча по КНП «ЦПМСД у Глобинському районі»)
 15. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області за 2019 рік. (рішення, звіт, пояснююча)
 16. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська центральна районна лікарня» Глобинської районної ради Полтавської області на 2020 рік. (рішення, зміни до фінансового плану, пояснююча)
 17. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Глобинської районної ради. (рішення,Положення)
 18. Про перепрофілювання Кагамлицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області на Кагамлицьку початкову школу Глобинської районної ради Полтавської області. (рішення, Статут)
 19. Про передачу та списання продуктів харчування.(рішення)
 20. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Погреби Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 21. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Канівщина Глобинського району Полтавської області. (рішення)
 22. Про затвердження ліквідаційного балансу комунальної установи Глобинська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа (Ідентифікаційний код 32316525). (рішення, додаток)
 23. Про затвердження розпоряджень голови районної ради. (рішення)
 24. Про приймання – передачу майна. (рішення, додаток)


 

Структура району