Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Матеріали до чергової сесії

Матеріали до 28 сесії Глобинської районної ради 7 скликання

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік (рішення, звіт доходи, звіт видатки, пояснювальна).
 2. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2018 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністрації (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, пояснювальна).
 3. Про внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2019 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3. додаток 4. додаток 5, додаток 6, пояснювальна).
 4. Про затвердження Програми розвитку культури у Глобинському районі на 2019-2021 роки (рішення, Програма, напрями діяльності).
 5. Про внесення змін до районної Програми подолання дитячої бездоглядності на 2017-2020 роки (рішення, додаток).
 6. Про внесення змін та доповнень до районної Програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» на 2018-2021 роки та Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання одноразової адресної грошової допомоги жителям району (рішення, додаток).
 7. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки (рішення, додаток).
 8. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки (рішення, додаток).
 9. Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська ЦРЛ» (рішення, штатний розпис).
 10. Про затвердження в новій редакції Статуту Гриньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Миколи Віталійовича Лисенка Глобинської районної ради Полтавської області (рішення, Статут).
 11. Про затвердження в новій редакції Статуту Пустовійтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської районної ради Полтавської області (рішення, Статут).
 12. Про затвердження в новій редакції Статуту Обознівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Глобинської районної ради Полтавської області (рішення, Статут).
 13. Про затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Глобинський інклюзивно-ресурсний центр» Глобинської районної ради Полтавської області (рішення, Статут).
 14. Про внесення змін та доповнень до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки (рішення, зміни, заходи КНМП «Глобинська ЦРЛ», заходи КНП «Центр ПМСД у Глобинському районі»).
 15. Про приймання-передачу майна (рішення).
 16. Про надання згоди на прийняття службового автотранспорту для медичних працівників, що працюють у сільській місцевості до спільної власності територіальних громад Глобинського району від Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації (рішення).
 17. Про затвердження Звітів з незалежної оцінки майна (рішення).

Структура району