Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

До уваги страхувальників та застрахованих осіб

З 1 серпня 2017 року розпочав свою роботу Фонд соціального страхування України.

Фонд соціального страхування України створений відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105-ХІV в редакції Закону України від 28.12.2014 № 77-VІІІ, є правонаступником Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 Кременчуцьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області обслуговує страхувальників та застрахованих осіб м. Глобине, Кременчуцького та Глобинського районів. Начальник відділення – Дружко Тетяна Федорівна.

Юридична адреса відділення: вул. Володимира Великого, 34 м. Кременчук, код ЄДРПОУ 41425689, контактний телефон (053-66) 4-12-50. За цією адресою працюють фахівці, що обслуговують страхувальників та застрахованих осіб Кременчуцького району.

Страхувальників та застрахованих осіб м. Глобине та Глобинського району обслуговують працівники відділення, що розташоване за адресою:  м. Глобине вул. Центральна, 275,  контактні телефони (053-65) 2-44-40; 2-42-09.

 

Основними завданнями Кременчуцького відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області є:

1) Реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах на території міста Глобине, Кременчуцького та Глобинського районів Полтавської області;

2) забезпечення надання застрахованим особам страхових виплат та соціальних послуг, матеріального забезпечення;

3) організація профілактики страхових випадків;

4) здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам закладами охорони здоров'я незалежно від форм власності у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності;

5) здійснення контролю за використанням коштів Фонду, веденням і достовірністю обліку та звітності щодо їх надходження й використання, застосування в установленому законодавством порядку фінансових санкцій та накладення адміністративних штрафів;

6) забезпечення проведення розслідування страхових випадків та обґрунто-ваності виплати матеріального забезпечення, страхових виплат;

7) забезпечення ведення обліку та звітності щодо страхових коштів.

        Дотримуючись основних принципів соціального страхування, а саме: обов’язковості й вчасності фінансування витрат, пов’язаних із наданням матеріального забезпечення, страхових виплат, соціальних послуг та цільового використання страхових коштів, Кременчуцьке відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області створене для забезпечення ґарантованого державою соціального захисту застрахованих осіб, які проживають на території міста Глобине, Кременчуцького та Глобинського районів. 

 

Структура району