Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Увага конкурс!

У зв’язку підготовкою до 25-ї річниці Збройних Сил України, Головне управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України оголошує ювілейний конкурс на кращі твори з таких жанрів: проза, поезія, пісня, художня фотографія, гумор та інші прояви творчості військовослужбовців.

Кращі з них будуть публікуватися у Бойовому бюлетені Головного управління МПЗ ЗС України «Народжені вільними», а також у друкованих виданнях військових з’єднань і частин.

Конкурс триватиме:

І етап до 6 грудня 2016 року;

ІІ етап (заключний) до Дня захисника України (14 жовтня 2017 року).

Переможці у зазначених номінаціях будуть визначені конкурсною комісією та заохочені, а також відповідно до Положення “Про премію імені Богдана Хмельницького за краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва” затвердженого наказом Міністерства оборони України від 18.05.2015 № 217 будуть номіновані на здобуття грошової премії в розмірі десять тисяч гривень.

Перевага надаватиметься тим авторам, котрі у своїх творах найкраще висвітлять ратні будні військовослужбовців, їх участь у збройному захисті України від російсько-терористичних військ.

Твори військовослужбовців надсилати в електронному вигляді на адресу: ">alt.

Районний військовий комісаріат

Структура району