Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення сесій

Рішення 8 сесії 7 скликання від 17.06.2016 року

1.Про обрання лічильної комісії сьомої сесії  сьомого скликання від 17.06.2016 року. (рішеннярезультати голосування)

2.Про затвердження «Програми підтримки фізичного здоров’я дітей шкільного віку» (рішення, Програма, результати голосування)

3.Про внесення змін і доповнень до сільського бюджету на 2016 рік. (рішення, результати голосування)

4.Про затвердження ставок земельного податку з громадян на  2017 рік. (рішення, результати голосування)

5. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців по Бугаївській сільській раді. (рішення, результати голосування)

6. Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Бугаївської сільської ради.(рішення, результати голосування)

7.Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів  на території Бугаївської сільської ради. (рішення, результати голосування)

Детальніше...

Рішення 7 сесії 7 скликання від 15.04.2016 року

 1. Про обрання лічильної комісії сьомої сесії сьомого скликання від 15.04.2016 року.(рішення, результати голосування)
 2. Про затвердження кошторисної вартості вуличного освітлення. (рішення, результати голосування)
 3. Про затвердження проектної документації по реконструкції вуличного освітлення (вул. Миру). (рішення, результати голосування)
 4. Про затвердження проектної документації по реконструкції вуличного освітлення (вул. Ротківська). (рішення, результати голосування)
 5. Про введення в апарат Бугаївської сільської ради штатної одиниці державного реєстратора по реєстрації речових прав та їх обтяжень з 01.07.2016 року. (рішення, результати голосування)

  Детальніше...

  Рішення 6 (позачергової) сесії 7 скликання від 18.03.2016 року

  1. Про обрання лічильної комісії шостої (позачергової) сесії Бугаївської сільської ради (рішення, результати голосування)
  2. Про внесення змін і доповнень до сільського бюджету на 2016 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, результати голосування)
  3. Про затвердження змін до Програми соціально-економічного розвитку Бугаївської сільської ради на 2016 рік Про внесення змін і доповнень до сільського бюджету на 2016 рік (рішення, додаток 1, додаток 2, результати голосування)
  4. Про проведення декларування доходів депутатами та працівниками Бугаївської сільської ради (рішення, результати голосування)
  5. Про проведення двомісячника озеленення, чистоти та благоустрою Бугаївської сільської ради у 2016 році (рішення, результати голосування)
  6. Про надання земельної ділянки (рішення, результати голосування)

  Структура району