Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Рішення 8 сесії 7 скликання від 17.06.2016 року

1.Про обрання лічильної комісії сьомої сесії  сьомого скликання від 17.06.2016 року. (рішеннярезультати голосування)

2.Про затвердження «Програми підтримки фізичного здоров’я дітей шкільного віку» (рішення, Програма, результати голосування)

3.Про внесення змін і доповнень до сільського бюджету на 2016 рік. (рішення, результати голосування)

4.Про затвердження ставок земельного податку з громадян на  2017 рік. (рішення, результати голосування)

5. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб підприємців по Бугаївській сільській раді. (рішення, результати голосування)

6. Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Бугаївської сільської ради.(рішення, результати голосування)

7.Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів  на території Бугаївської сільської ради. (рішення, результати голосування)

8.Про затвердження положення про туристичний збір на території Бугаївської  сільської ради. (рішення, результати голосування)

9. Про затвердження Положення про справляння плати за землю як складової податку на майно на території Бугаївської сільської ради. (рішення, результати голосування)

10.Про затвердження положення про податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки по Бугаївській сільській раді. (рішення,  результати голосування)

11. Про проведення Дня села. (рішення, результати голосування)

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою гр.гр.Шиш Л.А., Скок А.А. під житловим будівництвом. (рішення, результати голосування)

Структура району