Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Оприлюднення рішень сесії сільської ради

  1. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Фрунзівській сільській раді (рішення, ставки, Положення).
  2. Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Фрунзівської сільської ради (рішення).
  3. Про встановлення ставки податку на майно(в частині транспортного податку ) на території Фрунзівської сільської ради (рішення)
  4. Про затвердження Положення про туристичний збір на території Фрунзівської сільської ради (рішення, Положення).
  5. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Фрунзівській сільській раді (рішення, Положення)
  6. Про затвердження Положення про cправляння плати за землю, як складової податку на майно на території Фрунзівської сільської ради (рішення, Положення).
  7. Про встановлення орендної плати на 2016 рік, для юридичних та фізичних осіб на території Фрунзівської сільської ради Глобинського району Полтавської області (рішення).

Оприлюднення рішення Фрунзівської сільської ради.

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Фрунзівська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено рішення Фрунзівської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців з 01.01.2012 року пр Фрунзівській сільсській раді Глобинського району Полтавської області" від 29 грудня 2011 року №294-10/2011.

З текстом  рішення всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Фрунзівської сільської ради за адресою: с.Фрунзівка вул. Фрунзе, 32, яке розміщено на дошці оголошень.Тел. (05365) 36-5-42, 36-5-31 .

Виконком Фрунзівської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Фрунзівська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проект рішення Фрунзівської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, з 01.01.2012 року" з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Фрунзівської сільської ради за адресою: с.Фрунзівка  вул. Фрунзе, 32, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Фрунзівською  сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 36-5-42, 36-5-31 .

Виконком  Фрунзівської сільської ради

 

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ФРУНЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення ставок єдиного податку

для фізичних осіб – підприємців, з 01.01.2012 року

Детальніше...

Оприлюднення рішення Фрунзівської сільської ради.

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Фрунзівська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено  рішення Фрунзівської сільської ради "Про розгляд та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель  с. Фрунзівка" від 13 жовтня 2011 року №250-9/2011.

З текстом рішення  всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Фрунзівської сільської ради за адресою: с.Фрунзівка вул. Фрунзе, 32, яке розміщено на дошці оголошень.Тел. (05365) 36-5-42, 36-5-31 .

Виконком Фрунзівської сільської ради
Оприлюднення рішення Фрунзівської сільської ради.

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Фрунзівська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено рішення Фрунзівської сільської ради "Про розгляд та затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Сиротенки" від 13 жовтня 2011 року №251-9/2011.

З текстом  рішення всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Фрунзівської сільської ради за адресою: с.Фрунзівка вул. Фрунзе, 32, яке розміщено на дошці оголошень.Тел. (05365) 36-5-42, 36-5-31 .

Виконком Фрунзівської сільської ради

Структура району