Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Гринківська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проєкти рішень Гринківської сільської ради:

З текстом проєктів рішень та аналізом їх  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Гринківської  сільської ради за адресою: с. Гриньки вул.Миколи Лисенка, 36-а, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Гринківською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проєктів рішень тел. (05365) 31-3-87, 31-3-31. 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Гринківська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проекти рішень Гринківської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Гриньківської сільської ради на 2019 рік" та "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік".

З текстом проектів рішень та аналізом їх  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Гринківської  сільської ради за адресою: с. Гриньки вул.Миколи Лисенка, 36-а, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Гринківською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 31-3-87, 31-3-31.

Структура району