Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Гринківська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проекти рішень Гринківської сільської ради "Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Гриньківської сільської ради на 2019 рік" та "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2019 рік".

З текстом проектів рішень та аналізом їх  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Гринківської  сільської ради за адресою: с. Гриньки вул.Миколи Лисенка, 36-а, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Гринківською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 31-3-87, 31-3-31.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

       Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті Гриньківської сільської ради  з 25.11.2012 року оприлюднено проекти рішень Гринківської сільської ради "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Тимошівка  Гриньківської сільської ради" з аналізом його регуляторного впливу.

     З текстами проектів рішень та аналізами їх  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Гриньківської  сільської ради за адресою: с. Гринь вул. Леніна, 36А, які розміщено на дошці оголошень.

      Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Гриньківською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення.  тел. (05365) 31-3-31, (05365) 31-3-87

Виконком  Гриньківської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua) в розділі «Гринківська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проект рішення Гринківської сільської ради "Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, з 01.01.2012 року" з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні  Гринківської  сільської ради за адресою: с. Гриньки вул. Леніна, 36-а, які розміщено на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються  Гринківською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 31-3-87, 31-3-31.

Виконком  Гринківської сільської ради

 

ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А

ГРИНКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГЛОБИНСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення ставок єдиного податку

для фізичних осіб – підприємців, з 01.01.2012 року

Детальніше...

Структура району