Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Онлайн – співбесіда - зручний інструмент пошуку роботи

Сучасний ринок праці все активніше переходить у мережу Інтернет. При підборі кадрів центри зайнятості все частіше пропонують роботодавцям скористатися сучасними інноваційними технологіями. Останнім часом онлайн–співбесіди з використанням програми Skype стають все популярнішими, адже вони дозволяють заощадити час як роботодавця, так і здобувача роботи. 

 Глобинська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості  активно використовує цей ресурс. Так 25 червня 2019 року відбулася онлайн-співбесіда, яка проводилась на базі Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, з представником ТДВ "КРЕМЕНЧУЦЬКА ПТАХОФАБРИКА". 

Під час онлайн - зустрічі представник підприємства озвучив вимоги до кандидатів, ознайомив з умовами роботи, наявними вакансіями. В свою чергу претенденти мали змогу презентувати себе та висловити свої очікування відносно місця роботи та умов оплати праці, отримати вичерпні відповіді на свої питання.

 

Усі учасники лишилися задоволені заходом. ТДВ "КРЕМЕНЧУЦЬКА ПТАХОФАБРИКА" запросила охочих відвідати підприємство та висловила надію на подальшу співпрацю  із службою зайнятості.

Структура району