Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Офіційна робота в Ізраїлі

На сьогодні державна служба зайнятості є активним посередником на ринку праці між роботодавцями і шукачами роботи, вона постійно модернізується та розвивається, дбає про постійне вдосконалення соціального захисту українських громадян від безробіття на безоплатній основі надаючи послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу, а відтепер і надає можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль згідно Угоди укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року.

Згідно даної Угоди працевлаштування можливе на 4 будівельні вакансії, це: штукатур, лицювальник – плиточник, опалубник та арматурник. Що б працевлаштуватися потрібно лише подати заяву до Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, пройти професійні тести, медичний огляд, відбір та отримати візу.

 

Деталі щодо офіційного працевлаштування в державі Ізраїль Ви можете дізнатись в Глобинській районній філії Полтавського ОЦЗ м. Глобине, вул. Центральна, 228а, або за телефоном (05365) 24-6-02, 28-4-35.

Структура району