Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua/) в розділі «Івановоселищенська рада. Регуляторні акти», 03 травня 2019 року оприлюднено проекти рішень Івановоселищенської сільської ради:

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» з аналізом його регуляторного впливу.

«Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік» з аналізом його регуляторного впливу.

«Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» з аналізом його регуляторного впливу.

З текстами проектів рішень та аналізом їх регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Івановоселищенської сільської ради за адресою: с. Іванове Селище, вул. Центральна, 15.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Івановоселищенською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 38-1-42, 38-1-24.

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень сесії

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Івановоселищенської сільської ради ради сьомого скликання від 08.07.2016 року № 34-7/16 "Про місцеві податки і збори на 2017 рік"

 

Про місцеві податки і збори на 2018 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сесії

Про місцеві податки і збори на 2017 рік.

Структура району