Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення проектів рішень сесії

Про внесення змін до рішення сьомої сесії Івановоселищенської сільської ради ради сьомого скликання від 08.07.2016 року № 34-7/16 "Про місцеві податки і збори на 2017 рік"

 

Про місцеві податки і збори на 2018 рік

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сесії

Про місцеві податки і збори на 2017 рік.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua/) в розділі «Івановоселищенська рада. Регуляторні акти», 06 листопада 2013 року оприлюднено проект рішення Івановоселищенської сільської ради  "Про внесення змін до Положення про механізм справляння та порядок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Івановоселищенської сільської ради" з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його  регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Івановоселищенської сільської ради за адресою: с.Іванове Селище вул. Леніна, 15.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Івановоселищенською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 38-1-42, 38-1-24.

Структура району