Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сесії

Про затвердження Положення справляння плати за землю, як складової податку на майно на території Кринківської сільської ради.

Повідомлення про оприлюднення рішення сесії

  1. Про затвердження Положення справляння плати за землю, як складової податку на майно на території Кринківської сільської ради (рішення, додаток №1).
  2. Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Кринківської сільської ради (рішення).
  3. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Кринківській  cільській раді (рішення, ставки єдиного податку).
  4. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Кринківській сільській раді (рішення, Положення).
  5. Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Кринківської сільської ради (рішення).
  6. Про затвердження Положення про туристичний збір на  території Кринківської сільської ради (рішення, Положення).

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Зідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті Глобинської районної ради (www. globrada.pl.ua) в розділі «Кринківська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проект рішення сесії Кринківської сільської ради «Про затвердження тарифів на послуги по водопостачанню та вивезенню рідких побутових відходів, що надаються Великокринківським комбінатом комунальних підприємств» з аналізом його регуляторного впливу.

З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у Великокринківському комбінаті комунальних підприємств та Кринківській сільській раді. Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Великокринківським комбінатом комунальних підприємств протягом місяця з дня опублікування даного повідомлення. Телефон для довідок: (05365) 35-2-31

                                                                      Виконавчий комітет Кринківської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

   Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднаньна, на сайті (www.globrrada.pl.ua/) в розділі «Кринківська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проект рішення Кринківської сільської ради "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Кринківської сільської ради" з аналізом його регуляторного впливу

  З текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Кринківської сільської ради за адресою: с. В. Кринкии вул. Леніна, 19.

   Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Кринківською сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 35-2-34.

                                                                         Виконком Кринківської сільської ради 

Структура району