Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua/) в розділі «Куп’єватівська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проекти рішень Куп’єватівської сільської ради.

З текстами проектів рішень та аналізом їх  регуляторних впливів всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Куп’єватівської сільської ради за адресою: с. Куп’євате, вул. Жовтнева,10, які розміщені на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Куп’єватівської сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проектів рішень. тел. (05365) 38-3-31.

Виконком Куп’єватівської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторних актів

Згідно з вимогами Закону України "Про засади державної регуляторної політики і сфері господарської діяльності", з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, на сайті (www.globrrada.pl.ua/) в розділі «Куп’єватівська сільська рада. Регуляторні акти», оприлюднено проекти рішень Куп’єватівської сільської ради.

З текстами проектів рішень та аналізом їх  регуляторних впливів всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Куп’єватівськоїї сільської ради за адресою: с. Куп’євате вул. Жовтнева,10, які 13.06. розміщені на дошці оголошень.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються Куп’єватівської сільською радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення. тел. (05365) 38-3-31.

Виконком Куп’єватівської сільської ради

 

Повідомлення про оприлюднення рішення сесії

Про затвердження Положення про справляння плати за землю, як складової податку на майно на території  Куп’єватівської сільської ради (рішення, Положення).

Повідомлення про оприлюднення рішень сесії

  1. Про встановлення ставки податку при реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Куп»єватівської сільської ради (рішення).
  2. Про встановлення ставки податку на майно (в частині транспортного податку) на території Куп»єватівської сільської ради (рішення).
  3. Про затвердження ставок земельного податку на 2015 рік (рішення, ставки).
  4. Про затвердження Положення про справляння плати за землю, як складової податку на майно на території Куп’єватівської сільської ради (рішення, положення).
  5. Про затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Куп’єватівській сільській раді (рішення, положення).
  6. Про затвердження Положення про туристичний збір на території Куп'єватівської сільської ради (рішення, Положення).
  7. Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців по Куп’єватівській сільській раді (рішення, ставки).Структура району