Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Працювали постійні комісії

18 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради під керівництвом Сергія Шишацького, голови комісії з питань бюджету, фінансів і цін, регулювання власності.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, виконувач обов′язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій, представники засобів масової інформації.

Депутати попередньо опрацювали питання, які планується включити до порядку денного чергової сесії районної ради. Заслухали інформації про виконання районних Програм, які закінчили дію у минулому році, погодили проекти нових Програм: покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів у Глобинському районі на 2018-2021 роки; «Територіальна оборона» на 2018-2019 роки; зайнятості населення на 2018-2020 роки; покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки та внесення змін до вже діючих Програм: оздоровлення та відпочинку дітей; національно-патріотичного виховання дітей і молоді в Глобинському районі. Розглянули питання про вартість харчування в закладах освіти та порядок встановлення плати батьків за перебування дітей у дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів.

Детальніше...

З Днем народження!

11 квітня святкує свій День народження 

Куп"єватівський сільський голова

Сокіл Людмила Іванівна!

Щиро вітаємо! Бажаємо міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! Хай буде плідною ваша праця, а кожен Ваш день наповнюється найважливішими словами, які зігрівають душу, приносять тепло й добро у Вашу родину!

 

Зі світлим Христовим Воскресінням!

Шановні глобинці!  

Сердечно вітаємо вас зі світлим Христовим Воскресінням!  

Весна прийшла в наші оселі, весна вчить нас бачити високе навіть у буденному. Нехай кожен – від найменшого до найдосвідченішого – відчує теплий подих квітневого вітру, помилується першими несміливими листочками, прислухається, як бродить під корою дерев свіжий сік нового життя. Плекаймо це життя, бережімо його, даруймо ніжність і турботу своїм родинам, творімо добро на землі. Нехай сила Воскресіння Господнього допоможе нам пережити всі негаразди, забути образи, зрозуміти просту істину: справжнє щастя – це дарувати щастя.

Тож давайте спрямуємо наші зусилля на добрі справи, світлі помисли, відродження та уславлення нашої рідної Глобинщини. Зичимо, щоб Божа благодать ніколи не покидала ваші родини. Нехай Господь дарує всім жителям нашого краю радість, мир та злагоду!
Христос воскрес!

Вадим Данилевський,                     Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації         голова районної ради

Повідомлення про скликання 22 сесії Глобинської районної ради 7 скликання

Доводжу до відома депутатів районної ради та населення району, що 20 квітня 2018 року о 10 год. в приміщенні районного Будинку культури відбудеться пленарне засідання 22 сесії Глобинської районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії планується винести наступні питання:

  1. Про звіт голови районної ради про свою діяльність за 2017 рік.
  2. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Глобинського району у 2017 році.
  3. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Глобинського району в 2017 році.
  4. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів у Глобинському районі на 2018-2021 роки.

Детальніше...

Пішов з життя Юрій Данилович Солошенко

4 квітня, після тяжкої, виснажливої хвороби, на 76 році пішов з життя наш земляк, уродженець м. Глобине – Юрій Данилович Солошенко, талановитий інженер, досвідчений керівник, колишній політв’язень Російської Федерації.

Юрій Данилович був генеральним директором Полтавського заводу «Знамено», який виготовляв протиповітряні радари та комплектуючі до зенітно-ракетних комплексів.

5 серпня 2014 року, під час поїздки до Москви, Юрія Даниловича заарештували спецслужби Російської Федерації. Його звинуватили у шпигунстві, ніби він збирався вивозити з російського заводу секретне обладнання. Внаслідок організованої провокації, незважаючи на відсутність доказів злочину, літній вік та слабке здоров’я, Московський суд засудив пенсіонера до 6 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. Утримували його у Лефортовській тюрмі.

14 червня 2016 року Юрія Даниловича, уже хворого, вдалося звільнити, завдяки старанням української влади та підтримці широкої громадськості. Та, на жаль, побороти важку хворобу Юрій Данилович не зміг.

Він завжди буде для нас і всіх майбутніх поколінь прикладом мужності та патріотизму.

Глибоко сумуємо з приводу смерті Юрія Даниловича Солошенка та висловлюємо щирі співчуття його рідним і близьким.

Дочірні категорії

Структура району