Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Станом на 20 листопада в Глобинському районі лабораторно підтверджено 242 випадки захворювання на коронавірус (49 осіб хворіє, 173 особи одужали, 20 осіб померли).

Осіб, що прибули із-за меж України і перебувають на самоізоляції - 2.

Кількість осіб, які вийшли з самоізоляції, в зв'язку з прибуттям із-за меж України - 311.

Кількість контактних осіб, що закінчили термін спостереження та зняті з-під нагляду після лабораторного обстеження - 305.

 

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Глобинщини! Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте її успіхи і досягнення.
Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку нашого краю.

Щиро вдячні працівникам відділу культури, молоді, спорту та інформаційної діяльності райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, за талант та ініціативу, за креативність, відданість культурі і мистецтву!

Тож з нагоди професійного свята щиро зичимо всім  міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів!

Голова районної державної адміністрації                                       Голова районної ради
Наталія ВЕЛИЧКО                                                                             Володимир СЬОМІН

Працювала бюджетна комісія

4 листопада відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін під головуванням Сергія Шишацького.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Наталія Величко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, заступник голови районної ради Валерій Іванченко.

Відповідно до інформації начальника фінансового відділу райдержадміністрації Олександра Миколаєнка, депутати погодили розпорядження голови райдержадміністрації про перерозподіл бюджетних призначень загального фонду районного бюджету по головному розпоряднику коштів – Глобинській районній раді на суму 40 000 грн. Необхідність прийняття даного розпорядження викликана потребою в оплаті видатків на заміну вузла обліку газу на електронно-цифровий зчитувач.

Детальніше...

Інформує місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Зустрічайте жовтневий випуск юридично-просвітницької газети

«Правовий вісник»

Продовжується випуск щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник». У жовтневому випуску видання читайте найбільш актуальні та цікаві події з життя системи БПД області та роз’яснення норм чинного законодавства. Жовтень виявився багатим на професійні свята, тому у черговому випуску вітання від голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з нагоди Дня юриста.

Система безоплатної правової допомоги в Україні постійно знаходиться у динамічному розвитку. Про те, які новації запроваджуються та як це спростить доступ громадян до правової допомоги читайте у статті та коментарях заступниці Міністра юстиції Валерії Коломієць. Як діє контакт цент системи БПД, з якими питаннями громадяни найчастіше звертаються на телефонну лінію системи. Про це розповідаємо у черговому номері видання.

Детальніше...

Ми не маємо права забувати гірку правду страшної війни

28 жовтня, в День 76-ої річниці визволення України від фашистських загарбників, керівники району вшанували пам’ять загиблих визволителів хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Вічної Слави.

Детальніше...

Дочірні категорії

Структура району