Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Робити добрі справи - це не тільки слова

Приємно констатувати, що робити добрі справи це не тільки слова.

У Пронозівці проведено капітальний ремонт даху дитячого садочка. Саме приміщення побудоване більше 60 років тому і потребувало ремонту. Внутрішні роботи вже було зроблено, але дах, як найбільш дороговартісна стаття робіт, чекав своєї черги.

І знову ж таки, завдяки співпраці місцевої, районної влади та підтримці Народного депутата України Костянтина Жеваго, бригадою ПП «Енергорембуд», яку очолює Олександр Галаган, повністю замінено конструкцію і покрівлю на площі більше 500 кв. м. Дах перекрито матовою металочерепицею, встановлено сучасну зливну систему. Таким чином, вирішено проблему протікання і забезпечено безпечне, затишне і комфортне перебування дітей у дошкільному навчальному закладі.

Детальніше...

Депутати заслухали та обговорили питання, які планується включити до порядку денного сесії

16 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій під керівництвом Віктора Лєдніка, голови комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту і зв'язку.

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, перший заступник голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій.

Депутати розглянули питання, внесені до порядку денного чергової сесії районної ради. Заслухавши начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка, погодили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та зміни і доповнення в районний бюджет на цей рік.

Детальніше...

Проблему протікаючого упродовж багатьох років даху вирішено

15 квітня голова районної ради Володимир Сьомін, начальник відділу освіти, сім'ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик, помічник – консультант народного депутата України К.В. Жеваго Любов Качмар, Кринківський сільський голова Алла Ніколенко, директор ПП «Райагробуд» Віктор Лєднік відвідали Великокринківську ЗОШ І-ІІІ ст. та оглянули відремонтовану покрівлю.

Ремонтні роботи виконано за сучасними технологіями із матеріалу високої якості – мембрани, якій властива висока міцність, еластичність, стійкість і гідроізоляція. Проблему протікаючого упродовж багатьох років даху вирішено. Це стало можливим завдяки спільній позиції місцевої, районної влади та підтримці Народного депутата України Костянтина Жеваго.

Детальніше...

З Днем народження!

13 квітня святкує свій День народження

депутат районної ради

Яременко Юрій Іванович!

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас та Вашої родини, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

Наші вітання!

11 квітня святкує свій День народження

Куп"єватівський сільський голова

Сокіл Людмила Іванівна!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості, особистих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Дочірні категорії

Структура району