Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Пошук кандидатів у присяжні

Глобинська районна рада

ОГОЛОШУЄ ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПРИСЯЖНІ

Глобинського районного суду Полтавської області

для формування нового списку присяжних 

 Підстава: подання Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області № 03/1656/2020-вих від 25.06.2020 року

Необхідна кількість присяжних - 15 осіб. 

Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Глобинського районного суду Полтавської області, та виявили бажання бути присяжним, просимо подавати до 10 серпня 2020 року до Глобинської районної ради за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 281 такі документи:

  1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних відповідного районного суду (див. зразок).
  2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 - 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання). Або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки  та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.

Детальніше...

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Станом на ранок 1 липня в Глобинському районі лабораторно підтверджено 5 випадків захворювання на коронавірус (4 особи одужали, 1 особа померла). Кількість осіб, що прибули із-за меж України і перебувають на самоізоляції - 9. Кількість осіб, які вийшли з самоізоляції, в зв'язку з прибуттям із-за меж України - 286. Контактних осіб, перебуваючих на самоізоляції - немає. Кількість осіб, що закінчили термін спостереження та зняті з-під нагляду після лабораторного обстеження - 47. Осередків захворювання в Глобинському районі немає.

Хто фінансуватиме підготовку котелень до опалювального періоду

На території Кринківської сільської та Градизької селищної рад розташовані об’єкти нерухомого майна з господарськими спорудами, що належать до спільної власності територіальних громад району та знаходяться на балансі районного КНМП «Глобинська центральна районна лікарня». У зв’язку з реорганізацією структурні підрозділи лікарні в селі Великі Кринки та селищі Градизьк закриті. Глобинська ЦРЛ не використовує будівлі за цільовим призначенням і не має можливості в подальшому утримувати це майно. Окремі приміщення використовує КМП «Центр ПМСД у Глобинському районі» та швидка допомога. Котельні, які опалюють ці будівлі знаходяться також на балансі Глобинської ЦРЛ і виникає питання – хто фінансуватиме підготовку котелень до опалювального періоду та утримання працівників, які їх обслуговують, якщо в ЦРЛ не вистачає коштів навіть на виплату заробітної плати.

Детальніше...

Шановна молодь Глобинщини!

Прийміть найтепліші вітання зі святом – Днем молоді!

У житті немає пори прекраснішої, ніж молодість. Молодiсть — це свiтанок життя, це романтика, радiсть, свiтлi мрiї про майбутнє, молодечий запал.

Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає в самостійне життя, ухвалює перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Тож, будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани, бо саме від Вас залежить майбутнє нашої країни! Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у навчанні та праці, особистого щастя, щирого кохання!

Хай доля буде щедрою на добро, а ваші молодечі одержимість, оптимізм та енергія – невичерпними!

Наталія Величко,                                                        Володимир Сьомін,

голови райдержадміністрації                                   голова районної ради

Шановні жителі району!

Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України!

Двадцять чотири роки тому Верховна Рада України прийняла Основний Закон держави, що окреслює основні права і свободи, обов’язки людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, порядок організації та функціонування органів державної влади.

Конституція України є основою єдності українського суспільства, його життя та формування свідомої нації. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію, неухильно дотримуватися її принципів, пам’ятати, що держава – це кожен з нас, і потрібно бути мудрими, сильними й гідними громадянами своєї держави. Тільки так ми зможемо забезпечити розвиток України як демократичної держави, рівноправної зі світовою спільнотою.

Дорогі земляки! Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і достатку, добробуту і затишку в родинах, здійснення всіх планів та задумів!

Миру, злагоди та добра усій Україні й кожному громадянину!

Наталія Величко,                                         Володимир Сьомін,

голова райдержадміністрації                      голова районної ради

 

З нагоди Дня Конституції України керівники району поклали квіти до пам"ятника Тарасу Шевченку.

Детальніше...

Дочірні категорії

Структура району