Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

З днем народження!

19 серпня святкує свій день народження Кринківський сільський голова

Ніколенко Алла Степанівна!

Щиро вітаємо, бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, радості, добра й достатку, земних щедрот на довгі літа, невичерпного життєвого оптимізму, вдалих починань та успішних звершень. Нехай цей день додасть Вам віри, надії, любові, впевненості у майбутньому!

З днем народження!

19 серпня святкує свій День народження депутат районної ради

 Мироненко Микола Федорович!

Щиро вітаємо, зичимо щоб Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи приносили вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. Бажаємо Вам міцного здоров"я, радості, добра, сімейних гараздів, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

Інформує Глобинське бюро правової допомоги

 Порядок обліку особистих селянських господарств

    Останнім часом значна кількість громадян які проживають у сільській місцевості і не мають постійного місця роботи займаються ведення особистого селянського господарства.  Насамперед потрібно надати відповідь на основні питання хто являється членом особистого селянського господарства, яким чином створюється і припиняється особисте селянське господарство, ким і як ведеться облік особистих селянських господарств?

      Ці та інші питання хвилюють багатьох сільських жителів, оскільки в економічних умовах сьогодення питання членства у особистому селянському господарстві набуває актуальності у зв’язку із зростанням кількості людей, які втрачають роботу і стають безробітними. За роз’ясненнями люди звертаються і  до відділу «Глобинське бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру  з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

       Людей бентежить питання, чи можуть вони розраховувати на отримання виплат по безробіттю у разі, якщо мають у приватній власності земельну ділянку. До того ж, центри зайнятості при зверненні за отриманням статусу безробітного вимагають надання довідки про те, чи є громадянин членом особистого селянського господарства. Такі довідки видають сільські, селищні, міські ради за місцем проживання (реєстрації) людини і, відповідно, за місцем розташування земельної ділянки.

       У зв’язку з вимогою про надання таких довідок у людей виникає багато питань щодо того, хто саме являється членом селянського особистого господарства, чи є якийсь встановлений порядок реєстрації членства у селянському особистому господарстві, чи достатньо самого факту прописки для того, щоб людина вважался членом особистого селянського господарства.

Детальніше...

Працювала Президія районної ради

 18 серпня голова районної ради Володимир Сьомін провів засідання Президії районної ради.

Першим розглядалося питання про виділення з резервного фонду районного бюджету коштів для відшкодування витрат паливно-мастильних матеріалів, використаних на проведення робіт з розмінування місцевості від вибухонебезпечних предметів.

3 липня 2017 року на території Зубанівської сільської ради на відстані 1 км від с. Романівка під час проведення земляних робіт було виявлено вибухонебезпечний предмет часів Великої Вітчизняної війни, а саме мінометну міну калібром 80 мм. Наступного дня піротехнічним підрозділом аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Полтавській області міну вилучено та знищено.

Детальніше...

З Днем народження!

18 серпня святкує свій День народження депутат районної ради

 Семенова Юлія Романівна!

Щиро вітаємо, бажаємо міцного здоров"я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах. Нехай доля буде прихильною, дарує радість, незрадливу удачу, щасливу родину, вірних і надійних друзів!

 

Дочірні категорії

Структура району