Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

З Днем народження!

18 серпня святкує свій День народження 

депутат районної ради

Семенова Юлія Романівна!

Нехай ваша доля буде багатою на міцне здоров’я і людське щастя. Хай вас завжди підтримують рідні люди, у вашому домі панують мир і добро, мудрість та виваженість. Нехай щедра доля буде прихильною до вас, даруючи радість життя та незрадливу вдачу! Нових вам успіхів, твердості і віри, невичерпної енергії, справжньої товариської підтримки, творчої наснаги на многії літа!

Полтавщина під надійною охороною десантно-штурмових військ!

Зважаючи на збройну агресію проти України, Збройні Сили продовжують нарощувати як наступальні так і оборонні сили.

Серед всіх видів і родів військ найбільш боєздатними є Десантно-штурмові війська (ДШВ), тому їхньому розвитку і забезпеченню приділяється особлива увага.

За останні роки сформовано і розміщено декілька нових підрозділів ДШВ. Виключенням не стала і Полтавщина.

5 батальйонну тактичну групу утворено на базі 95 окремої аеромобільної бригади на фондах 107 реактивно артилерійського полку м. Кременчук Полтавської області 16 червня 2015 року та увійшла до складу 81 окремої аеромобільної бригади.

Вже понад місяць в області працюють вербувальники сформованого десантного підрозділу.

Як показує досвід, десантником може стати не кожен. Особливі вимоги до фізичної підготовки, морального стану та готовність стати військовим нового формату і є умовами жорсткого відбору до десантно-штурмових військ.

Детальніше...

Працювала бюджетна комісія

17 серпня Сергій Шишацький провів засідання постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, в.о. голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступники голів районної ради та райдержадміністрації Валерій Іванченко і Володимир Лісняк.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Миколаєнко проінформував депутатів про розподіл міжбюджетних трансфертів та перерозподіл бюджетних призначень. Така потреба виникла у зв'язку з необхідністю збільшення видатків на капітальний ремонт хірургічного відділення Глобинської ЦРЛ. Буде спрямовано 133 333 грн. за рахунок економії коштів по видатках на Глобинську ЦРЛ та 218 000 грн. з резервного фонду, який згодом буде поновлено.

Детальніше...

Коли є бажання, то знаходиться і можливість

Приміщення Глобинської центральної районної лікарні поступово, спільними зусиллями оновлюються, ремонтуються, приводяться до ладу.

Зараз дійшла черга до підвального приміщення, вбудованого в 4-х поверхову будівлю лікарні. Працівниками закладу, за допомогою КП «Глобинське», із залученням місцевих жителів, які працюють на громадських роботах від служби зайнятості, зроблено генеральне прибирання даного підвалу. А це чималенька площа, розміром 1647 м², яка багато років використовувалась як складське приміщення і вперше піддавалася такому масштабному прибиранню.

16 серпня голова районної ради Володимир Сьомін, в.о. голови райдержадміністрації Інна Авраменко та начальник КП «Глобинське» Анатолій Шаповал проінспектували виконані роботи. Дане приміщення це не просто підвал, який знаходиться у комунальній власності Глобинської районної ради, а це протирадіаційне укриття, розраховане на 380 осіб і відповідно до вимог Інструкції щодо утримання захисних споруд цивільного захисту у мирний час, затвердженої наказом МНС України, повинне бути приведене до належного стану.

Детальніше...

Реформа акушерської допомоги в дії

Безпечне материнство - це одне із завдань  реформи  охорони здоров’я. В рамках цієї реформи в Полтавській області відкрито два Перинатальних центри  II  і III рівня для надання кваліфікованої допомоги  вагітним, роділлям, породіллям та новонародженим.
Такий Перинатальний центр відкрито в м.Кременчук. В ньому запроваджено всі передові технології, закуплено сучасні апарати для ведення пологів та надання допомоги новонародженим.
Для забезпечення надання повноцінної та безоплатної медичної допомоги вагітним та породіллям Глобинського району сесією  Глобинської районної ради від 12.07.2018 року прийнято рішення про внесення змін до Програми покращення надання медичних послуг населенню Глобинського району на 2018-2020 роки і виділено 100 000 грн. для відшкодування вартості на ведення вагітності та пологів жінок Глобинського району в КНМП «Кременчуцький Перинатальний центр II рівня».
Сертифікат на обстеження вагітних та ведення пологів в Кременчуцькому ПЦ будуть  видавати акушери-гінекологи жіночої консультації Глобинської ЦРЛ.

Детальніше...

Дочірні категорії

Структура району