Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

Сесія пройшла оперативно і злагоджено

16 серпня відбулося пленарне засідання 32 сесії районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна. В роботі сесії взяли участь виконувач обов′язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

Свою роботу депутати розпочали з привітання новообраного депутата Верховної Ради України по 150 виборчому округу Олексія Мовчана, який подякував за виявлену довіру і пообіцяв співпрацювати з керівництвом та обранцями району з метою покращення добробуту громад.

Обравши секретаріат та лічильну комісію сесії районної ради, депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

 Депутати внесли зміни та доповнення до районних Програм: реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» та Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання одноразової адресної грошової допомоги жителям району; покращення надання медичних послуг населенню забезпечення житлом лікарів Глобинського району.

Заслухавши директора комунального некомерційного медичного підприємства «Глобинська ЦРЛ» Людмилу Мигаль, депутати внесли зміни до Порядку складання, затвердження, контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Глобинської районної ради та затвердили  фінансовий план підприємства на 2019 рік.

Головний лікар КНП «Центр ПМСД у Глобинському районі» Валентина Хавронюк прозвітувала про виконання фінплану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги у Глобинському районі» за ІІ квартал 2019 року та прохала внести зміни до плану підприємства на поточний рік.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Миколаєнко прозвітував про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року, відмітивши, що виконання доходної частини районного бюджету по загальному фонду забезпечено на 96,0%. При планових призначеннях 166 731 779 грн. надійшло 160 092 518 грн.

Власні доходи загального фонду районного бюджету за І півріччя 2019 року виконані на 96,3%, при уточненому плані 32 883 500 грн. надійшло 31 678 017 грн..

Основним джерелом надходжень в районному бюджеті є податок та збір на доходи фізичних осіб, який складає 98,9% від загального обсягу надходжень загального фонду. Так, за січень-червень 2019 року «Податку та збору на доходи фізичних осіб» надійшло 31 339 535 грн., що становить 95,4% до планових призначень. В порівнянні з І півріччям 2018 року  надходження збільшилися на 1 495 220 грн., або на 5,0%.

Протягом І півріччя 2019 року значна увага приділялася реалізації першочергових соціальних програм, на які виділялися кошти райбюджету.

Детальніше...

Працювали постійні комісії

    14 серпня відбулося спільне засідання постійних комісій під головуванням Юрія Яременка, голови комісії з питань соціального захисту, охорони здоров′я, материнства і дитинства, науки, освіти, культури і духовності, молоді та спорту.

   В роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, виконувач обов′язків голови райдержадміністрації Інна Авраменко, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій.

    Депутати заслухали інформації про хід виконання районних Програм: «Власний дім»; «Часткове відшкодування кредитів, взятих жителями Глобинського району та ОСББ на впровадження енергозберігаючих заходів та придбання сучасних, альтернативних газовим, котлів»; сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг при Глобинській районній державній адміністрації; профілактики правопорушень та подолання дитячої бездоглядності.

       Комісії також розглянули питання про внесення змін до районних Програм: реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота» та Порядку використання коштів, передбачених у районному бюджеті для надання одноразової адресної грошової допомоги жителям району; забезпечення житлом лікарів та покращення надання медичних послуг населенню. 

      Депутатами погоджені зміни до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств Глобинської районної ради, а також затверджено та внесено зміни  до фінансових планів медичних підприємств району.

     Заслухавши начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка, погодили звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та зміни і доповнення в районний бюджет на цей рік.

Детальніше...

З Днем народження!

 13 серпня святкує свій День народження

депутат районної ради

Біла Вікторія Володимирівна!

Зичимо Вам щастя та радості, міцного здоров’я та довголіття. Хай щедро сіється добром і достатком Ваш життєвий шлях, любов’ю повниться серце, завжди поруч будуть вірні друзі, а тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів. Прихильності долі Вам та реалізації усіх задумів і починань. 

11 серпня – День будівельника

Шановні працівники будівельної галузі!

Прийміть вітання з нагоди професійного свята.

Це свято людей, самовіддана праця яких викликає всенародну вдячність. Ви представники мирної й творчої професії, яка завжди була й залишається однією із самих шанованих і почесних. Будівельники – це творці, люди, які покликані приносити радість, щастя та задоволення оточуючим, розкіш домашнього затишку і побутового комфорту. 

Нехай це свято надихає вас на нові професійні досягнення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот!

Бажаємо вам здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя вашим сім’ям. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель.

Інна Авраменко,                                                               Володимир Сьомін,

В.о. голови райдержадміністрації                                 голова районної ради

 

11 серпня - День працівників ветеринарної медицини

Шановні працівники ветеринарної медицини Глобинщини!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Професія ветеринара вимагає глибокого співчуття та емоційної стійкості, сміливості та витривалості, уміння швидко та адекватно реагувати на ситуацію, брати на себе відповідальність.

Ваша щоденна самовіддана праця та професіоналізм стоять на варті здоров’я людей і тварин, забезпечують контроль якості та безпечності харчових продуктів, поліпшують екологічний та санітарний стан довкілля.

Шановні працівники ветеринарної медицини! Нехай кожна мить життя радує своєю яскравістю та неповторністю, нехай сторицею повертається зроблене вами добро! Здоров’я вам, сімейного затишку, злагоди та достатку!

 

Інна Авраменко,                                                               Володимир Сьомін,

В.о. голови райдержадміністрації                                 голова районної ради

Дочірні категорії

Структура району