Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

12 жовтня Глобинщина відзначила День захисника України

12 жовтня Глобинщина відзначила День захисника України. Керівництво району та міста, громадськість, учасники бойових дій на Сході України, ветерани військової служби, волонтери, воїни-афганці вшанували пам′ять оборонців Української держави та взяли участь у покладенні квітів до пам’ятника  Захисникам Вітчизни.

Продовжилися заходи в районному Будинку культури урочистостями та святковим концертом. З нагоди державного свята до присутніх звернулися голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, міський голова Станіслав Джусь, райвійськком Михайло Осадчук. Вони побажали всім здоров'я, миру, злагоди та подякували учасникам АТО за їх героїзм, відвагу та незламність духу у боротьбі за Україну - її незалежність та цілісність.  

Керівники району вручили відзнаки Президента України, Почесні грамоти та нагрудні знаки Полтавської обласної ради, Премію Глобинської районної ради імені Анатолія Бабенка, Грамоти Глобинської районної державної адміністрації та районної ради, грошові винагороди нашим землякам, які відстоювали державний суверенітет, територіальну цілісність України, проявили високий професіоналізм та активну громадянську позицію під час антитерористичної операції на Сході України.  

Детальніше...

14 жовтня - День захисника України та День українського козацтва

Шановні жителі району!

Прийміть найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника України – святом мужності, честі й доблесті, стійкості й шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків.

Одночасно це свято відзначається з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. А Божа Матір, свято Покрови якої припадає на 14 жовтня, є   заступницею і покровителькою Українського козацького війська, завжди оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
У цей день поєднуються наші християнські традиції зі спадщиною українського козацтва, Української Повстанської Армії та воїнів незалежної України. В традиції українського народу -  поважати і шанувати своїх оборонців. Ми завжди низько вклонятимемося  тим,  хто в лиху годину мужньо боронив і боронить українську землю, тим, хто піднявся на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави, ставши до лав добровольців, військових підрозділів та волонтерських організацій.
Сердечно бажаємо всім захисникам міцного козацького здоров’я, щастя, життєвих гараздів, злагоди, миру і спокою! Нехай любов до рідного краю й людська шана надихають вас на нові звершення у почесній і благородній справі служіння народові України! Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

Вадим Данилевський,                                            Володимир Сьомін,
голова райдержадміністрації                               голова районної ради

Вітаємо!

14 жовтня святкує свій День народження

депутат районної ради

Дишлевський Петро Петрович!

Щиро вітаємо, бажаємо міцного здоров"я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх добрих справах. Нехай доля буде прихильною, дарує радість, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Визначено проекти-переможці Програми «Бюджету участі Глобинського району»

Другий рік поспіль на Глобинщині діє районна Програма «Бюджету участі".  

Бюджет участі – це інструмент взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення жителів району до активної участі в сферах економічного, соціального, гуманітарного та культурного розвитку громад. Кожен  громадянин України віком від 16 років, який проживає на території Глобинського району може долучитися до участі в бюджетному процесі через подання проектів розвитку своїх населених пунктів.

Так, цього року на участь в конкурсі було подано 5 проектів, а 9 жовтня відбулося засідання комісії по відбору переможців Програми «Бюджету участі Глобинського району» на 2019 рік.

Члени комісії одноголосно підтримали і рекомендували до реалізації всі 5 проектів, зокрема:

  1. "Вперед – на зустріч молоді". Встановлення дитячого майданчика на території Пустовійтівського ДНЗ. (Автор проекту – Пилипенко Вячеслав Григорович)
  2. "Здоров′я дітей у наших руках". Встановлення ігрового комплексу та спортивних тренажерів в ДНЗ «Ялинка» с. Гриньки. (Автор проекту – Губенко Марина Миколаївна)

Детальніше...

Наші вітання!

9 жовтня святкує свій День народження

Обознівський сільський голова

Степаненко Іван Петрович!

Щиро зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди та сімейних гараздів. Нехай Ваш життєвий шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями, а все добро – повертається сторицею. Хай доля щедро дарує Вам свою благодать, а кожен прожитий день додає ще більше внутрішньої сили та впевненості у здійсненні задуманих планів!

Дочірні категорії

Структура району