Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Новини

День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня голова районної ради Володимир Сьомін, перший заступник голови районної державної адміністрації Інна Авраменко, міський голова Станіслав Джусь, голова районної ради ветеранів, учасник Другої світової війни Іван Мошляк та заступник районного військового комісара Олександр Гордійчук вшанували пам'ять жертв війни в Україні покладанням квітів до підніжжя пам’ятників і обелісків у м. Глобине та с.Черевані.

Детальніше...

Вітаємо!

20 червня святкує свій День народження

депутат районної ради

Грущенко Григорій Миколайович!

Щиро вітаємо! Бажаємо міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи! 

Повідомлення про скликання 23 сесії Глобинської районної ради 7 скликання

Доводжу до відома депутатів районної ради та населення району, що 12 липня 2018 року о 10 год. в приміщенні районного Будинку культури відбудеться пленарне засідання 23 сесії Глобинської районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії планується винести наступні питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року.
  2. Про затвердження змін до показників районного бюджету на 2018 рік, внесених згідно розпоряджень голови райдержадміністарції.
  3. Про внесення змін до граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.
  4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
  5. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад Глобинського району.
  6. Про списання основних засобів.

Інші питання життєдіяльності громади району.

Голова районної ради                                                                  В.В.Сьомін

Нарада з головами місцевих рад району

18 червня голова районної ради Володимир Сьомін та голова райдержадміністрації Вадим Данилевський провели нараду з головами місцевих рад району.

До порядку денного було внесено питання про підведення підсумків весняного призову та ведення військового обліку на територіях відповідальності, по якому доповів районний військовий комісар Михайло Осадчук.

Начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Інна Кондуфор розповіла про можливості розвитку і розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевих рад району, націлила на необхідність розроблення схем санітарної очистки населених пунктів та оформлення правовстановлюючих документів на діючі сміттєзвалища. Про зміни в законодавстві щодо надання субсидії детально проінформувала начальник управління соціального захисту населення Наталія Шебедя.

Детальніше...

Привітали медиків району

15 червня в районі вшановували людей в білих халатах – медичних працівників.

Голова районної ради Володимир Сьомін взяв участь в урочистостях, які проходили в с-щі Градизьк та м. Глобине. Вітаючи винуватців свята, подякував їм за найдорожче, що нам дарують - здоров’я, життя, віру та надію, побажав міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів, достатку та доброго настрою. Кращим з кращих було вручено грамоти, премії та подарунки.

Детальніше...

Дочірні категорії

Структура району