Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Районні програми – на контролі у депутатів

Однією з дієвих можливостей підтримати важливі бюджетні галузі району є розробка та затвердження районних цільових програм, на виконання та реалізацію яких можна залучати кошти бюджетів різних рівнів і, звичайно, районного бюджету. На даний час в районі діє 39 програм. Звісно, всі вони прийняті для вирішення проблемних питань на рівні району і знаходяться на постійному контролі депутатів районної ради.

21 квітня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань соціального захисту (голова Юрій Яременко), з питань житлово-комунального господарства (голова Віктор Лєднік) та з питань агропромислового комплексу і земельних ресурсів (голова Микола Мироненко). В роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова районної державної адміністрації Вадим Данилевський,, заступники голів районної ради та райдержадміністрації, голови місцевих рад, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, які мають відношення до питань, що розглядалися на засіданні комісій.

На засіданні було розглянуто саме питання, які стосуються ходу виконання, внесення змін та погодження до затвердження сесією районної ради цілого ряду районних програм.

Зокрема, начальник відділу освіти, сім′ї та молоді райдержадміністрації прозвітував про виконання Програми «Шкільний автобус».

На балансі загальноосвітніх шкіл  району перебуває 17 шкільних автобусів, якими підвозяться 613 учні і 58 вчителів до 15 навчальних закладів. У минулому році, на умовах співфінансування було придбано шкільний автобус для Градизької гімназії. Із районного бюджету було виділено 821 тис. грн. та 600 тис. грн. з державного. У резерві знаходиться автобус «Богдан», на ремонт якого сесією районної ради також виділені кошти.

 

Завдяки даній Програмі шкільні автобуси забезпечуються паливно-мастильними матеріалами. У 2016 році на ці цілі органами місцевого самоврядування було перераховано кошти в сумі 1049,6 грн. Для поточного ремонту автобусів та придбання запасних частин використано 160,6 тис. грн.

Також члени комісій заслухали інформацію виконувача обов′язків начальника відділу культури, спорту та туризму райдержадміністрації Валерія Чорноуса про хід виконання районної Програми розвитку культури. Депутатам не байдужа доля закладів культури і вони зацікавлені у створенні належних умов для надання культурно-освітніх послуг населенню. Майже кожною сесією районної ради виділяються кошти на ремонти закладів культури та на придбання необхідних атрибутів.

Так, на поточний ремонт Градизької дитячої музичної школі з районного бюджету виділено кошти в сумі 166581,23 грн., а саме: танцювальної зали – 52569,05 грн., котельні – 8662,57 грн, санвузла – 38452,06 грн., коридора – 13286,52 грн., входу до коридора – 53611,03грн. В 2017 році планується продовжити ремонт шкільного приміщення, придбати нові музичні інструменти, мультимедійне та світлове обладнання для сцени, відремонтувати фасад.

На ремонт Глобинського районного будинку культури з районного бюджету виділено 165000,00 грн. На придбання меблів у гримувальні кімнати 24789,00 грн., на придбання взуття для танцювального колективу «Астарта-Зарецвіт» 28000,00 грн.

Для В.Кринківського зонального будинку культури на придбання штор для вікон та дверей з районного бюджету виділено 43000,00 грн. та придбання килимового покриття - 6960,00 грн.

Отже, дана Програма діє і дозволить і надалі поетапно здійснювати заходи по переоснащенню матеріально – технічної бази закладів культури.

Крім цього, депутати попередньо погодили проекти Програм, які будуть розглядатися на пленарному засіданні сесії: Протидії захворюванню на туберкульоз; Профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів; Забезпечення лікарів Глобинського району житлом; Подолання дитячої бездоглядності та Порядок виплати матеріальної винагороди обдарованим дітям, молоді, творчим колективам та їх наставникам: вчителям, науковим керівникам МАН України, художнім керівникам колективів конкурсів-оглядів художньо-естетичного циклу загальноосвітніх навчальних закладів,спортивним тренерам, керівникам гуртків районного Центру дитячої та юнацької творчості, учасникам професійного конкурсу фахової майстерності «Учитель року». Всі суми винагород прописані даним Порядком і будуть виплачуватись з районного бюджету відповідно до районної Програми підтримки обдарованих дітей і їх керівників «Опікуємося освітою».

Структура району