Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Перевиконання бюджету дає можливість додаткового фінансування

25 квітня відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань бюджету, фінансів і цін (голова Сергій Шишацький), з питань законності і правопорядку (голова Віктор Подкич) та мандатної з питань депутатської етики (голова Олексій Куроп′ятник).

В роботі комісій взяли участь голова районної ради Володимир Сьомін, голова районної державної адміністрації Вадим Данилевський та керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, розпорядники коштів.

Депутати опрацювали питання, які планується включити до порядку денного пленарного засідання чергової сесії районної ради. Значну увагу приділили бюджетним питанням. Заслухавши та обговоривши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка, рекомендували до затвердження звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

Виконання доходної частини районного бюджету по загальному фонду забезпечено на 100,4%. При планових призначеннях 123 968,596 грн. надійшло 124 506 927 грн.

Власні доходи загального фонду районного бюджету за І квартал виконані на 137,7%, при плані 8 028 900 грн. надійшло 11 054 860 грн., що на 3 025 960 грн. більше планових призначень.

Основним джерелом надходжень в районному бюджеті є податок та збір на доходи фізичних осіб, який складає 98,6% від загального обсягу надходжень загального фонду і становить10 904 209 грн., 136,0% до планових призначень.

 За відповідний період проведено касових видатків на загальну суму 123 491 780 грн. На утримання закладів освіти профінансовано 14 259 392 грн., закладів охорони здоров’я – 11 220 783 грн., установ культури – 2 283 234 грн., на утримання територіального центру соціального обслуговування  спрямовано 1 903 614 грн., центру соціальних служб для молоді - 118 634 грн., на фізичну культуру і спорт - 422 339 грн.

Депутати одноголосно підтримали звіт і рекомендували затвердити рішенням сесії районної ради.

Також, відповідно до висновку фінансового управління райдержадміністрації «Про перевиконання районного бюджету», члени комісій погодили розподіл вільного залишку у сумі 1 580 760 грн.

Кошти від перевиконання районного бюджету будуть спрямовані на потреби:

-         Глобинської ЦРЛ (ремонт апаратів штучної вентиляції легень, придбання медичного інструментарію, бактерицидних опромінювачів, штативів,утилізаторів медичних голок, автозапчастин);

-         КЗ «ЦПМСД у Глобинському районі» (на забезпечення лікарськими засобами онкохворих та хворих на рідкісні (орфанні захворювання), на придбання ноутбуків для сімейних лікарів);

-         відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації (на відзначення переможців обласних конкурсів, олімпіад, турнірів та їх наставників, на придбання автозапчастин та автомобільних шин для шкільних автобусів, на оздоровлення дітей пільгових категорій, на ремонт шкіл району, на заміну вікон у школах, на реконструкцію системи опалення Центру дитячої та юнацької творчості, ремонт приміщення районного методкабінету);

-         відділу культури, спорту і туризму райдержадміністрації (на поточний ремонт Глобинського РБК та Градизької музичної школи);

-         на пільговий проїзд транспортом окремих категорій громадян; на придбання велосипедів для соціальних робітників, на виконання заходів районних Програм та ще на вирішення багатьох нагальних проблем.

Структура району