Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Робоча поїздка у Зубані

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної влади. Метою проведення таких заходів є вирішення нагальних питань населення на місцях, надання консультативної допомоги жителям району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної ради, 17 травня голова Глобинської районної ради Володимир Сьомін спільно з депутатом Полтавської обласної ради Олександром Ківшиком з робочим візитом відвідали Зубанівську сільську раду.

До керівників колективно звернулися представники громади – здавачі молока, які порушили питання про низькі закупівельні ціни на їх продукцію.

Селян обурює те, що вони годують, доглядають, стежать за здоров’ям власних корів, витрачають на все це певні кошти, а переробні підприємства, закуповуючи за мізер молоко у населення, на власну продукцію все одно ціни не знижують. Також люди не розуміють, чому переробні підприємства, за попередньою змовою, синхронно зменшуючи закупівельні ціни на молоко від населення, у різних населених пунктах платять різну ціну.

 

Володимир Вікторович та Олександр Петрович порадили місцевим жителям створити молочний кооператив, що дасть можливість постійної реалізації молока за справедливою ціною, і це шанс для селян відчути себе справжніми підприємцями. Олександр Ківшик пообіцяв посприяти в організації поїздки в сусідній район, щоб ознайомитися з роботою таких кооперативів та перейняти досвід.

У рамках робочого візиту, керівники відвідали школу, оглянули навчальні кабінети ознайомилися з проблемними питаннями навчального закладу, які потребують негайного вирішення.

Директор школи Валентина Михайлець звернулася з проханням допомогти замінити у навчальному закладі вікна на енергозберігаючі. Так як школа є однією з найстаріших у районі, побудована ще в 1902 році, вікна і двері вже своє «віджили» і відслужили. Володимир Сьомін і Олександр Ківшик були одностайними у вирішенні цього питання і пообіцяли, що в найближчий час всі 39 вікон буде замінено за рахунок співфінансування з районного та обласного бюджету.

Структура району