Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Освітні та медичні заклади під опікою керівників району

Об′єкти соціальної сфери, які належать до комунальної власності району, їх матеріальне забезпечення, фінансування, утримання в належному стані знаходяться на постійному контролі керівництва району.

18 травня голова районної ради Володимир Сьомін, голова райдержадміністрації Вадим Данилевський та начальник відділу освіти, сім′ї та молоді райдержадміністрації Сергій Кулик побували з робочим візитом у Куп′єватівській загальноосвітній школі. Метою поїздки було оглянути приміщення, де планується встановити твердопаливний котел, визначити обсяги робіт, розробити план дій. Зустрівшись з директором школи Наталією Рак, сільським головою Людмилою Сокіл, директором ПП «Райагробуд» Віктором Лєдніком, очільники району обговорили можливі шляхи вирішення даного питання. Домовилися, що фінансування даного об′єкту буде проводитися в рівних частинах з сільського та районного бюджетів. А виграють від втілення в життя даного проекту всі – учнівський та педагогічний колективи, які будуть навчатися і працювати у затишних теплих класах, і зменшиться навантаження на районний бюджет у частині оплати за використаний на опалення природній газ.

Цього ж дня керівники району завітали до Кринківської лікарні, яка після реорганізації є терапевтичним відділенням Глобинської ЦРЛ. Тут на них вже чекали сільський голова Алла Ніколенко та головний лікар центральної районної лікарні Людмила Мигаль.

 

Наболілим питанням даного закладу є протікання даху, який потребує термінового капітального ремонту. Коли на голову лікарям та пацієнтам капає вода, ні про яке якісне надання медичних послуг не може йти і мови. Також ремонту потребує каналізаційна система медичного закладу. Після ретельного огляду приміщення, головному лікарю ЦРЛ доручили замовити проектно-кошторисну документацію на проведення ремонтних робіт. Так як ці роботи потребують значних капіталовкладень, то фінансуватимуться вони з районного бюджету та за рахунок субвенцій з обласного і сільського бюджетів.

Структура району