Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

V обласна спартакіада “Сила духу”

П’ята традиційна спартакіада інвалідів праці “Сила духу” зібрала в обласному оздоровчому центрі “Маяк” в Головачі Полтавського району понад 100 учасників  з різних районів області. Це справді сильні духом люди, які достойні найвищої поваги. Жінки та чоловіки, яким інвалідність і травми, отримані на виробництві, не завадили залишатися активними членами суспільства, жити повноцінним життям, продовжувати трудитися, допомагати іншим, розвивати таланти й здібності, займатися спортом.

У кожного з них є своя непроста історія, а загальною є жага до активного життя. І це вражає. адже, опинившись у складній життєвій ситуації, вони не втратили віри в життя і надії на майбутнє.

Шахи, армспорт, дартс, бомбаскет, настільний теніс, гирьовий спорт – така програма змагань, де учасники 17 районів – могли проявити себе.

Команду відділення у Глобинському районі представила начальник відділення Стеценко Т.М.

У змаганнях прийняли участь 5 інвалідів праці: в армспорті в категоріях на праву та ліву руки- Васильченко Олександр, з гирьового спорту- Лаврук Ігор , у змаганнях з дартсу -Безнос Василь, з бомбаскету - Коровнік Сергій, з настільного тенісу - Щербуха Віктор.

 

Турнір назвав своїх переможців. Тож у загальнокомандній першості «срібло» виборов Лаврук Ігор, а "бронзу" -виборов Васильченко Олександр . Ці спортсмени-аматори неодноразово показували високі здібності та виборювали призові місця протягом п’яти років проведення спартакіад.

За підсумками спартакіади начальник управління Фонду Володимир Козуб та заступник голови обласного фізкультурно-спортивного товариства “Спартак” Людмила Новохатько вручили командам – переможцям у кожній категорії кубки та дипломи, а в особистому заліку – медалі та грамоти.

Відділення висловлює щиру подяку в.о.генерального директора ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Шишацькому С.О. за надану спонсорську допомогу в забезпеченні автотранспортом для перевезення учасників змагань.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і добробуту, великих успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення, довгих років життя у міцному родинному колі та серед вірних друзів.

Начальник відділення ВД Ф СС НВ ПЗУ у Глобинському районі Стеценко Тамара

Структура району