Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Нарада з головами місцевих рад

25 травня голова районної ради Володимир Сьомін провів нараду з головами місцевих рад району.

Так як закінчується навчальний рік і на часі оздоровлення школярів, то і головним питанням наради стала підготовка до оздоровлення дітей у пришкільних таборах району. Начальник відділу освіти, сім′ї та молоді райдержадміністраціїСергій Кулик повідомив про висновки санепідемстанції по бактеріологічних та хімічних показниках води і наголосив на необхідності використання для приготування їжі бутильованої води. Проінформував як і за які кошти буде відбуватися підвезення дітей до оздоровчих таборів.

Начальник Глобинського об′єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області Ірина Молочко підняла питання про співпрацю між управлінням Пенсійного фонду та органами місцевого самоврядування району. Така співпраця дасть можливість покращити якість обслуговування громадян і наблизить послуги до людей.

 

Провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фіто санітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області Олексій Котляр висвітлив питання про недопущення отруєння бджіл при обробітках сільськогосподарських культур та про необхідність ліквідації карантинних організмів, особливо амброзії полинолистої, яка викликає масові алергії і напади бронхіальної астми.

В нараді взяв участь голова райдержадміністрації Вадим Данилевський.

Структура району