Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

16 (позачергова) сесія Глобинської районної ради

11 серпня відбулося пленарне засідання 16 (позачергової) сесії 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна.

В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Вадим Данилевський, заступник голови райдержадміністрації Володимир Лісняк, депутат обласної ради Інна Авраменко, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних установ та організацій, представники засобів масової інформації.

Першим депутати розглянули питання «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок коштів районного бюджету.

У ході зібрання депутати внесли зміни до районної Програми сприяння функціонуванню сектору державної реєстрації Глобинської райдержадміністрації на 2016-2018 роки.

Далі начальник фінансового управління райдержадміністрації Олександр Миколаєнко ознайомив присутніх зі змінами, які пропонується внести до показників районного бюджету на поточний рік.

Одноголосно депутати підтримали рішення про затвердження Статутів Горбівського, Пузиківського та Радалівського навчально-виховних комплексів.

 Значна увага депутатами приділяється розвитку медицини в районі. З метою забезпечення лікарів, які залучатимуться до роботи на вакантні посади в Глобинську ЦРЛ та КЗ «ЦПМСД у Глобинському районі», на попередній сесії районної ради було затверджено Програму забезпечення житлом лікарів. За ініціативи Погребівського сільського голови Ольги Бойчич в місцевій амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини буде працювати молодий, перспективний лікар, який на даний час не забезпечений житлом. Погребівською сільською радою виділені 500 000 грн., які перераховані до районного бюджету для придбання житла медичному працівникові. Рішенням 16 (позачергової) сесії районної ради, відділ управління майном комунальної власності району уповноважено придбати у спільну власність територіальних громад Глобинського району житловий будинок з господарськими будівлями і спорудами та неприватизовану земельну ділянку. До кінця цього року планується придбання житла для спеціаліста-медика с.Пронозівка.

Пленарному засіданню, передувало спільне засідання постійних комісій районної ради, де були розглянуті всі питання, включені до порядку денного сесії.    

 

 

                                                      

Структура району