Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Прийом громадян у с. Федорівка

16 серпня голова районної ради Сьомін В.В. провів виїзний прийом громадян в с. Федорівка. До складу Федорівської територіальної громади входять два села: Федорівка та Попівка.

Цього дня на прийомі були переважно жителі Попівки. Найважливіше питання для мешканців цього населеного пункту - забезпечення питною водою. Сільський водогін знаходиться в критичному стані: часті пориви труб, водонапірна вежа протікає. Є загроза того, що місцеві жителі взагалі можуть залишитись без водопостачання, а в селі є тільки кілька колодязів, з яких можна споживати воду. Обговорення й висловлювання селян з цього питання були досить емоційними.

Оскільки сільський водогін знаходиться на балансі сільської ради, сільському голові було дане конкретне завдання: створити кооператив, виділити кошти з бюджету, і спільними зусиллями, з перспективою на майбутнє, капітально ремонтувати водогін, а не «залатувати дірки».

Турбує селян стан доріг та транспортне сполучення. Відмічалось, що рейсова маршрутка з м.Кременчук кілька разів на тиждень довозить пасажирів до м. Глобине, а назад – не завжди. Такий стан справ не задовольняє мешканців громади. З питань транспортного сполучення та ремонту доріг, головою районної ради були надані відповідні роз’яснення та дане доручення написати листи у службу автомобільних доріг області та районну державну адміністрацію.

 Важливим питанням для селян Федорівської громади є виділення земельних ділянок для сінокосіння. З цього питання також дане доручення звернутися з листами у відповідні органи.

Найбільш численною була делегація вчителів та батьків місцевої ЗОШ, які ставили питання ремонту покрівлі школи, яка протікає вже декілька років, від чого руйнується саме приміщення. Голова районної ради пообіцяв виділити кошти та сприяти у вирішенні даного питання.

Після прийому громадян Сьомін В.В., разом із сільським головою Борщенком В.І та директором школи Охріменком О.М., оглянули приміщення навчального закладу.

Сільському голові було рекомендовано контролювати вирішення всіх питань, що порушувалися у зверненнях місцевих жителів.

Структура району