Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Працювала Президія районної ради

 18 серпня голова районної ради Володимир Сьомін провів засідання Президії районної ради.

Першим розглядалося питання про виділення з резервного фонду районного бюджету коштів для відшкодування витрат паливно-мастильних матеріалів, використаних на проведення робіт з розмінування місцевості від вибухонебезпечних предметів.

3 липня 2017 року на території Зубанівської сільської ради на відстані 1 км від с. Романівка під час проведення земляних робіт було виявлено вибухонебезпечний предмет часів Великої Вітчизняної війни, а саме мінометну міну калібром 80 мм. Наступного дня піротехнічним підрозділом аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Полтавській області міну вилучено та знищено.

 

Заслухавши інформацію в.о обов'язків начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Надії Коваленко, розглянувши протокол районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, висновки сектору економічного розвитку та торгівлі, фінансового управління райдержадміністрації, депутати вирішили погодити виділення з резервного фонду районного бюджету коштів для відшкодування витрат паливно-мастильних матеріалів, використаних на проведення робіт з розмінування місцевості.

Також члени Президії погодили перерозподіл коштів з резервного фонду районного бюджету для поповнення матеріального резерву паливно-мастильними матеріалами, у зв'язку з виникненням надзвичайної ситуації – загорання торф'яних масивів на території Івановоселищенської сільської ради.

 

Структура району