Головна

Корисні лінки

Вхід на сайт

Знову вересень покликав дітвору

Знову осінь… Знову вересень покликав шкільну та студентську молодь в класи та аудиторії. І, навіть, дощ не зіпсував першовересневий ранок. В усіх навчальних закладах району відбулося веселе та радісне свято Першого дзвоника.

В цей день голова районної ради Володимир Сьомін побував на урочистій лінійці в Гриньківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яка цього року вперше розпочинає навчальний рік уже як школа, яка носить ім′я славетного земляка Миколи Віталійовича Лисенка.

Традиційно, свято розпочалося внесенням державного прапора та звуками державного гімну. І першими запрошено на лінійку випускників та першокласників. В очах одинадцятикласників просвічується сум, адже для них це останній Перший дзвоник, а в очах першокласників – радість і хвилювання, бо для них ще все невідоме і сьогодні відкривається перша сторінка Книги Знань.

Директор школи Олена Власенко відкрила свято та привітала шкільну родину, побажала школярам легкого навчання та мирного неба.

Голова районної ради подякував педагогам та батькам за виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України та також побажав всім міцного здоров'я, знайти свою дорогу в житті і долати її легко, гідно, підкоривши найвищі та найзаповітніші вершини, зустріти добрих і надійних друзів, успішного і продуктивного навчального року з гарними оцінками та здобутими знаннями і, звичайно, щоб відтепер гордо несли стяг школи, яка носить ім′я відомого на весь світ земляка.

На урочистості також завітали депутат районної ради, директор ВП АФ «Гриньки» ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Володимир Мигович, Гриньківський сільський голова Людмила Оксанчук та помічник народного депутата України К.В. Жеваго Ігор Амельченя.

 

Володимир Мигович від себе особисто та від імені генерального директора агропромхолдингу «Астарта – Київ» Віктора Іванчика привітав присутніх, відзначив грошовими преміями одинадцятикласників та вручив подарунки першачкам, а представник народного депутата України зачитав вітального листа від Костянтина Жеваго та передав подарунки найменшим винуватцям свята.

Право відкрити іменну дошку Миколи Віталійовича Лисенка було надано голові районної ради Володимиру Сьоміну та директору ВП АФ «Гриньки» Володимиру Миговичу.

Завершилося свято лунким дзвінком, що сповістив про старт нового навчального року. Нехай цей навчальний рік принесе гарний настрій у кожний навчальний заклад і кожну родину!

Структура району